novinky

 • perex_KK.jpg

  NOVÝ KATALÓG KÚPEĽNÍ

  Vážení zákazníci, predstavujeme vám nový KATALÓG KÚPEĽNÍ. V novom katalógu sme zachovali jeho štruktúru - v prvej časti nájdete cez 60 vzorových riešení kúpeľní v najrôznejších dizajnových i cenových úrovniach, a to v podobe, ako ich môžete fyzicky vidieť na našich štúdiách kúpeľní. Druhá časť je tradične venovaná výberu z našej širokej ponuky vybavenia kúpeľní.

  5.6.2014

  viac >

 • perex_viz.jpg

  ROZUMIEME KÚPEĽNIAM

  Rozhodli ste sa pre novú kúpeľňu alebo rekonštrukciu tej súčasnej? Zaujala Vás naša ponuka a chcete Vašu kúpeľňu realizovať s nami? Práve pre Vás uvádzame krok za krokom, ako postupovať. Alebo si pozrite ukážky realizovaných kúpeľní.

  14.3.2014

  viac >

 • perex_jila-olymp.jpg

  JIKA Olymp deep

  Takzvaný country style nepatrí nutne len na vidiek. Milovníci prírody si ho stále viac prenášajú aj do svojich mestských bytov. Tradičné materiály, farby i tvary vyvolávajú príjemne nostalgické pocity. Je potrebné zastaviť sa, vnímať, odpočívať. Nikde inde sa nedarí bojovať s neúprosným životným zhonom tak úspešne ako v kúpeľni.

  2.9.2013

  viac >

 • perex_Cayono.jpg

  Cayon - klasika zajtrajška

  Vaňa Cayon je najhorúcejšou novinkou v základnej rade ADVANTAGE. Päť rozmerov od 150 x 70 do 180 x 80 cm umožňuje flexibilné plánovanie kúpeľne, vaňa Cayón je tak ideálne riešenie ako pre malé kúpeľne, tak pre priestranné kúpeľňové oázy.

  2.9.2013

  viac >

 • sk_perex_zdarma.jpg

  Návrh a doprava zadarmo

  Okrem návrhu kúpeľne a dopravy tovaru zadarmo využite náš ktoré ponúkajú naše kúpeľňové štúdia.

  15.3.2013

  viac >

 • perex_katalog kupelni.jpg

  Nový katalóg kúpeľní

  Vážení zákazníci, pripravili sme pre nový katalóg kúpeľní, v ktorej nájdete nielen inšpiratívne fotografie kúpeľní a vybrané výrobky jednotlivých sérií z našich špecializovaných štúdií, ale aj širokú paletu nadštandardných služieb, ktoré Vás príjemne prekvapia.

  19.6.2012

  viac >

 • perex_nabytek_Preciosa_Sanitec.jpg

  Kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika Preciosa

  Spoločnosť Sanitec predstavila na slovenskom a českom trhu pod značkou KOLO novú sériu keramiky a kúpeľňového nábytku Preciosa 2, naväzujúcu na radu Preciosa, ktorú má Sanitec vo svojej ponuke viac ako 40 rokov pod značkou Keramag. Oproti pôvodnej rade Preciose pôsobí Preciosa 2 masívnejším a elegantnejším dojmom.

  27.7.2011

  viac >

 • perex_koupelnový_nábytek_Domino.jpg

  Kúpeľňový nábytok Domino XL

  Naozaj veľké možnosti! Spoločnosť Sanitec uviedla na trh pod značkou KOLO novú sériu univerzálneho kúpeľňového nábytku Domino XL. Domino XL, rovnako ako rada Domino, ktorá je teraz ešte variabilnejšia, možno kombinovať s prevažnou väčšinou umývadiel KOLO.

  26.7.2011

  viac >

 • perex_sprchovy_kout_Next_Sanitec.jpg

  Sprchové kúty NEXT

  Spoločnosť Sanitec predstavila pod značkou KOLO nový rad sprchovacích kútov Next. Priehľadné sklenené plochy radu Next sú doplnené iba nevyhnutnými prvkami, čím je podčiarknutá čistota a jednoduchosť moderného kúpeľňového dizajnu. Sprchové kúty Next sú určené pre dokonalú relaxáciu a uvoľnenie.

  26.7.2011

  viac >

 • perex_termostaticka_baterie_Ravak.jpg

  Nová termostatická sprchová batéria RAVAK ponúka účinné riešenie

  Koľkokrát sa vám už stalo, že ste bez premýšľania otočili kohútikom a ... obaril ste sa? Alebo naopak. Príliš studená voda tečúca zo sprchy nekonečne dlho, než sa vám podarí namixovať únosnú teplotu? Nepríjemné aj neekonomické, že?

  26.7.2011

  viac >

Počet nájdených odkazov: 20
| 1 2 | »»