AXOR MASSAUD vaňový výtok 170mm, chróm

Výrobca Axor
Kód tovaru 900226032000020102
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 932,52 €

Akčná cena: 746,02 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 31.05.2021

Tovar nájdete online, pre nákup a objednanie produktov prosím navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer prívodov pripojenie: DN20
Výtok: 170 mm
Prietok: 24 l/min

Farba: chróm

- druh prúdu: široký prívalový prúd

QuickClean: Kto má rád čistenie? Náš vynález QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. Dávajte si pozor na kópie: Iba logo QuickClean ručí za pravú kvalitu Hansgrohe!

Značka Axor ukazuje rozmanitosť a kúzlo jednotlivých životných štýlov premietajúcich sa v kúpeľniach. V spolupráci s niektorými z najúspešnejších dizajnérov sveta vznikajú rozsiahle kolekcie kúpeľní, ktoré sú tak osobité a rôznorodé, ako ľudstvo samo a ponúka rôzne štýly: od dynamicky elegantný obývateľné kúpeľne, až po prírodou inšpirovanú oázu pokoja.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 782.91 KB
Technický list PDF 1.07 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 782.91 KB
Technický list PDF 1.07 MB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: AXOR MASSAUD vaňový výtok 170mm, chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?