AZP BRNO AUP21.B pisoár splachovacia súprava G1/2", automatická, inteligentný

Výrobca AZP
Kód tovaru 258032007504950009
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 476,57 €

Naša cena: 381,25 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

Sada obsahuje:
- prívodné hadice
- rohový ventil
- elektromagnetický ventil
- univerzálna prípojka vody s manžetou

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Hmotnosť: 1 kg
Prívod vody: G 1/2 "
Tlak vody: 0,2 - 0,8 MPa
Priemer odpadu: 50 mm
Doba splachovania: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: 6 V DC

- inteligentné splachovanie
- samonasávací sifón
- jednoduchá montáž bez stavebného zásahu
- ku spláchnutiu stačí len 1 liter vody
- hygienické spláchnutie
- jedinečný upratovací mód

AUP 21 automatická inteligentná (iQ) pisoár splachovacia sada so samonasávacím sifónom reaguje na zmeny v ňom prebiehajúce. Nereaguje na kolísajúcu hladinu vody v sifóne ani na prechádzajúce osoby, čím výrazne znižuje spotrebu vody. Je určená pre inštaláciu do pisoárov so zadným prívodom vody. iQ splachovacia sada je uložená vo vnútornej časti pisoára a je teda mimo dosahu používateľa, čím je zároveň chránená proti poškodeniu. Výhodou je jednoduchá montáž bez zásahu do keramiky a bez nutnosti stavebných úprav. Po 24 hodinách pokoja dôjde k tzv. hygienickému spláchnutie. Jedinečný upratovací mód deaktivuje pisoár pre jednoduché vyčistenie sifónu a po 15 minútach sa elektronika automaticky aktivuje do pôvodného nastavenia.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 90.35 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 90.35 KB