HANSGROHE METRIS S páková umývadlová batéria bez odtokovej súpravy, chróm

Výrobca Hansgrohe
Kód tovaru 260066032000050153
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 333,24 €

Akčná cena: 233,27 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 12.12.2021

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Odtoková súprava s tiahlom: G 11
Rozmer prívodov: DN15
Výtok: 113 mm

Farba: chróm

- keramická kartuša
- normálny prúd
- prietok 5 l / min
- nastaviteľné obmedzenie teploty
- vhodná pre prietokové ohrievače

EcoSmart: Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Tak znížite Vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte tak drahocenné finančné prostriedky.
AirPower: Hansgrohe mieša u tejto sprchovej technológie vodu a vzduch, a vďaka tomu si môžete naplno užiť príjemné perlící AirPower po celom tele. Pretože vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaša využitie vody bude efektívnejšia.
QuickClean: Kto má rád čistenie? Náš vynález QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. Dávajte si pozor na kópie: Iba logo QuickClean ručí za pravú kvalitu Hansgrohe!

Objavte a vytvorte si teraz Vašu osobnú ComfortZone. Na virtuálnom umývadle sa dajú zobraziť všetky modely troch nových línií batérií Hansgrohe Metris, Talis a Focus. Hravo tak nájdete správnu batériu pre Vaše individuálne nároky - a hneď uvidíte, ktorý model je pre Vás ten pravý.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.14 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.14 MB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: HANSGROHE METRIS S páková umývadlová batéria bez odtokovej súpravy, chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?