Swipe to the left

Ak sa stretne dizajn s funkčnosťou

Laufen LUA je komplexné riešenie pre každú kúpeľňu.

Ak sa stretne dizajn s funkčnosťou

Novinkou, ktorú radi predstavujeme je všestranná séria LUA švajčiarskej značky Laufen. Ide o praktické riešenie akejkoľvek kúpeľne vďaka svojej variabilite, prevedeniu a dizajnu.

Svetoznámy dizajnér Toan Nguyen navrhol dokonale tvarovanú nadčasovú keramiku, ktorá perfektne funguje v spojení s vodovodnými batériami, so zabudovanými najmodernejšími technológiami na úsporu vody a energie, aj s kúpeľňovými skrinkami z novej série LANI. Podarilo sa mu vytvoriť ďalšiu komplexnú štýlovú kúpeľňu s dôležitým spoločným menovateľom – nadčasovosťou. Kolekcia LUA je ambiciózne navrhnutá tak, aby s novými vodovodnými batériami, dokonale tvarovanými vaňami a rozsiahlou ponukou nábytku LANI vytvorila to pravé riešenie celej kúpeľne.

Jednoduché línie a elegantné tvary vytvárajú univerzálny štýl, ktorý je ideálny pre moderné kúpeľne. LUA ponúka nielen esteticky pôsobivé prvky, ale aj kvalitné materiály a vysokú funkčnosť. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitnej keramiky, ktorá je odolná voči poškodeniu a ľahko sa udržuje.

Séria LUA je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu kvality, štýlu a funkčnosti. Pokiaľ si chcete vytvoriť dokonalú kúpeľňu, ktorá bude skutočne vyhovovať vašim potrebám, siahnite po produktoch z kolekcie LUA od značky Laufen. Viac informácií vám poskytneme v našich kúpeľňových štúdiách.