Swipe to the left

Akčný set WC a sedátko TOTO

Nový akčný set TOTO (WC misa a sedátko) v našej ponuke! Nie je toaleta ako toaleta, prečítajte si viac o moderných technológiách značky TOTO.

Akčný set WC a sedátko TOTO

Vážení zákazníci,

predstavujeme vám nový akčný set závesného WC a sedátka od japonského výrobcu sanitárnej keramiky TOTO. Výrobky značky TOTO, ktorej sme exkluzívny distribútori, sa vyznačujú inovatívnymi a inteligentnými technológiami uľahčujúce ovládanie a údržbu produktov. WC je opatrené špeciálnou technológiou splachovania Tornado Flush a špeciálnou povrchovou úpravou CeFiONtect pre jednoduchú údržbu. Sedátko je potom opatrené technológiou Softclose a odnímateľnými kovovými pántmi.

Samotné WC vyrobené v sérii NC má vodorovný odpad a je navrhnuté v súlade s filozofiou značky TOTO, vytvorené so zmyslom pre jemné krivky, ktoré sa vyskytujú v prírode, takže tvary sú skôr organické než geometrické. Misa je navrhnutá pre hlboké splachovanie v režime 3/6 l.

Inovatívna technológia značky TOTO:

Tornado Flush - je inteligentný systém splachovania, kedy voda striekajúca pod veľkým tlakom z dvoch až troch trysiek vyčistí hygienicky a nehlučne celý vnútorný priestor záchodovej misy. Namiesto toho, aby voda vytekala z prstenca ako u tradičnej misy, Tornado Flush vypustí tri mocné prúdy vody z vnútra misy. Adekvátnym rozmiestnením trysiek sa vytvára whirlpool efekt, ktorý čistí celý povrch misy oveľa dôkladnejšie než akýkoľvek iný splachovací systém.

CeFiONtect - je špeciálne vyvinutá glazúra pre povrchovú úpravu keramiky TOTO, ktorá predurčuje dlhú životnosť výrobkov a zabraňuje usadzovaniu spór plesní, vodného kameňa a iných odpadových látok. Vzhľadom na to, že vrstva CeFiONtect je aplikovaná pred vypálením keramiky, je ďaleko odolnejšia ako glazúry aplikované po vypálení.

RIMLESS je technológia používaná svetovými výrobcami moderných toaliet. Jedná sa o splachovanie bez oplachovacieho okruhu (doslovne "bez okraja"). Záchodové misy v prevedení RIMLESS sú štandardnou súčasťou všetkých toaliet TOTO. Okraj misy je úplne otvorený, nie je tu žiadny keramický kryt, kde by sa mohli hromadiť nečistoty a baktérie, čo je nielen praktické ale hlavne hygienické. Vďaka tomu sa záchodová misa ľahko, jednoducho a dôkladne vyčistí.

Objavte čaro toaliet TOTO a informujte sa o ďalších báječných produktoch na našich štúdiách v predajnej sieti Kúpeľne Ptáček.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Leták - Akčný set WC a sedátko TOTO PDF 351.65 KB