Swipe to the left

KLUDI - Úspora vody a financií až 50%!

Šetríme prírodu, vodu i vašu peňaženku. S novými batériami Kludi môžete teraz ušetriť až polovicu!

KLUDI - Úspora vody a financií až 50%!

Kvalita za rozumnú cenu

Nemecká kvalita a precíznosť v kombinácii s výrobou maximálneho množstva komponentov vo vlastných výrobných závodoch umiestnených v Európe sú zárukou kvality, ktorú rozhodne môžete očakávať. Spoločnosť KLUDI je jedným z popredných výrobcov kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, spŕch a sprchového programu, kúpeľňových doplnkov a príslušenstva.

Vodovodné batérie v akcii

V prehľadovom katalógu zvýhodnených armatúr nájdete prierez sortimentom a výrobkovými radami zastúpenými rôznymi typmi vodovodných batérií. So zľavou teraz zakúpite napríklad cenami ovenčenú a úspornú radu KLUDI Amba vrátane kúpeľňových doplnkov. Vybrané produkty dizajnových rád KLUDI Balance a KLUDI E2. Obľúbené tvary rád KLUDI Zenta, KLUDI Boss, KLUDI Objekta, KLUDI Logo a Logo Neo, a veľa dalších.

Sprcha pre váš relax

Ponuku dopĺňajú výrobky sprchového programu, obľúbená séria KLUDI Freshline, KLUDI Fizz, sprchové sety s termostatickou sprchovou batériou KLUDI Dual Shower system, sprchové sety KLUDI Logo-Neo alebo hlavové sprchy KLUDI A-QA.

Drezové batérie

Zaujímavou ponukou sa rovnako prezentuje segment drezových batérií zastúpený radami KLUDI L-INE, KLUDI Objekta, KLUDI Scope, KLUDI Logo Neo, KLUDI MX, KLUDI Trendo, KLUDI Tangenta a ďalšími drezovými armatúrami.

Výhody značky KLUDI

  • 90-ročná tradícia európskej výroby
  • 5-ročná záruka
  • Zjednodušený servis priamo u zákazníka
  • Úsporné technológie šetriace spotrebu a náklady

Výrobky KLUDI zakúpite vo všetkých našich Inštalatércentrách alebo Kúpeľňových štúdiách v predajnej sieti Ptáček – veľkoobchod, a. s.

Profesionálne služby

Prezrite si i ďalšie vodovodné batérie a sprchový program v našom produktovom katalógu alebo si prečítajte viac o značke KLUDI na našom blogu. Viac informácií o ďalších produktoch a našich službách získate na ktoromkoľvek z našich kúpeľňových štúdií Ptáček. Využite naše profesionálne služby, radi vám spracujeme návrh vašej novej kúpeľne, tovar vám zdarma dovezieme až na určené miesto a v prípade vášho záujmu odporučíme vhodnú realizačnú firmu. Urobte prvý krok k vašej novej kúpeľni a zjednajte si schôdzku s naším konzultantom na jednom z našich štúdií.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Akčný katalóg - KLUDI akcia 2017 PDF 2.70 MB