Swipe to the left

Moderný a funkčný Concept 250

Priame línie a veľký priestor, tým sa vyznačuje novinka v našom sortimente

 Moderný a funkčný Concept 250

Novinka v rozširujúcej sa ponuke kúpeľňového nábytku, nesie označenie Concept 250. Na prvý pohľad na vás zapôsobí harmonický dizajn a moderný vzhľad povrchu. Set kúpeľňového nábytku sa skladá z umývadla zapusteného do spodnej skrinky s dvoma zásuvkami a zrkadlovou skrinkou. Umývadlo so spodnou skrinkou aj zrkadlovou skrinkou možno objednať aj jednotlivo.

Kolekcia je k dispozícií v troch šírkach 60 cm, 80 cm, 100 cm a dvoch farebných variantoch ( biela, antracitová), vždy v lesku. Spodné skrinky vás zaujmú veľkým úložným priestorom, kam sa vojde veľa potrieb, ktoré by mali zostať skryté . Zrkadlo je súčasťou kúpeľňovej skrinky a pokrýva obe jej krídla. Pohodlie pri líčení zabezpečuje moderné osvetlenie s technológiou LED, ktoré zároveň zabezpečí príjemné a dostatočné svetlo v celej kúpeľni.

Vysoko kvalitné keramické umývadlo sa ľahko čistí vďaka špeciálne upravenému povrchu a použitým výrobným technológiám. Podobne sú na tom aj povrchy skriniek, ktoré sa udržiavajú pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Použité čelné materiály o hrúbke 16 mm, sú odolné proti vlhkosti. Pánty umožňujú tiché a plynulé zatváranie (SoftClose).

Nové kúpeľňové zostavy Concept 250 udávajú nový smer vašej kúpeľne. Predstavujú inteligentné a vysoko kvalitné výrobky v modernom dizajne. Parametre jednotlivých častí zostavy prináša riešenie pre väčšinu kúpeľní.

Pridanou hodnotu je potom veľmi priaznivá cena, ktorá platí aj pri ďalších výrobkoch rady Concept a nie len pri kúpeľňovom nábytku. V samostatnom katalógu sanity si môžete prezrieť jednotlivé série pre vašu kúpeľňu, poprípade aj ďalšie katalógy značky Concept. Aj v tomto prípade je zabezpečený štandard kvality výrobkov, ktoré okrem rozumnej ceny dopĺňa súčasný moderný dizajn. Presvedčte sa o tom v našich kúpeľňových štúdiách. Concept sú produkty, ktoré vás prekvapia v mnohých ohľadoch.