Swipe to the left

WC ROCA Inspira In-Wash®

Predstavujeme vám novinku v oblasti toaliet s bidetom, bezokrajovú závesnú toaletu Inspira In-Wash® značky ROCA.

WC ROCA Inspira In-Wash®

Ďalšou novinkou dostupnou v našej predajnej sieti Kúpeľne Ptáček je inteligentná toaleta od španielskeho výrobcu ROCA.

ROCA Inspira In-Wash® je závesné bezokrajové WC opatrené radou inovatívnych technológií. Inteligentné a úplne prispôsobiteľné funkcie Inspira In-Wash® vám doprajú prirodzený pocit pohodlia pri každodennej hygiene. Medzi technologicky vyspelé funkcie patrí napríklad rozsvietenie sedátka v priebehu noci pre lepšiu viditeľnosť alebo senzor pre detekciu užívateľa. Poklop vybavený technológiou Softclose je už samozrejmým a príjemným štandardom.

Vyzerá čisto a ľahko sa upratuje. Jednoduché dizajnové línie ponúkajú priestorovo úsporné riešenie, pre malé i veľké kúpeľne. V kombinácii s ROCA inštalačným závesným systémom, toaleta ROCA Inspira In-Wash® poskytuje najlepší výkon pre efektívne splachovanie. Nová generácia Rimless technológie prináša celkovú optimalizáciu technických vlastností Rimless (bezokrajového) splachovania a okrem známych hygienických výhod táto technológia umožňuje dokonalé splachovanie i s veľmi nízkou spotrebou vody (4,5/3 litre vody).

Nové inteligentné toalety ROCA Inspira In-Wash® majú intuitívne ovládanie, pohodlne a ľahko sa používajú a naviac sú ekologické. Vďaka ich elegantnej a subtílnej konštrukcii jednoducho splynú so všetkými ostatnými prvkami vašej kúpeľne. Jednoduché a logické ovládanie robí WC ľahko použiteľné pre každého užívateľa. Nový diaľkový ovládač Inspira In-Wash® je navrhnutý v elegantnom tenkom dizajne, vďaka magnetickému systému vždy zostane na svojom mieste a naviac v tme krásne svieti.

Každodenná hygiena nebola nikdy jednoduchšia!

  • Kúpeľná Ptáček: Závesné WC ROCA Inspira In-Wash®
  • Kúpeľná Ptáček: Závesné WC ROCA Inspira In-Wash®
  • Kúpeľná Ptáček: Ovládanie k WC ROCA Inspira In-Wash®
  • Kúpeľná Ptáček: Závesné WC ROCA Inspira In-Wash®
  • Kúpeľná Ptáček: Závesné WC ROCA Inspira In-Wash®