CERESIT CN 94 penetračný náter 1l, špeciálny, bledomodrá

Výrobca Ceresit
Kód tovaru 251031712806260002
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 11,22 €

Naša cena: 9,54 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Obsah balenia: 1 l
Hustota: 1,02 kg/l
Doba schnutia: od 2 do 4 hodín
Teplota spracovania: od +5 °C do +25 °C

Materiál: neutrálna zafarbená vodná disperzia syntetických živíc
Farba: bledomodrá

- základný náter na ošetrenie nasiakavých i nenasiakavých podkladov pred lepením obkladových materiálov, nanesením povrchových vrstiev a vyrovnávacích hmôt
- pre OSB dosky a existujúce obklady
- na kritické podklady
- spevňuje povrch podkladu
- zaisťuje vysokú prídržnosť
- pre podklady nasiakavé aj nenasiakavé
- umožňuje riedenie s vodou v pomere 1:3 pre nasiakavé podklady
- rýchloschnúci

Stavebná chémia zahŕňa široké spektrum výrobkov. Ich uplatnenie je možné prakticky pre všetky typy vykonávaných stavieb. Stavebné diela musia spĺňať náročné požiadavky z hľadiska funkčného i ekonomického, pre rozličné oblasti stavebníctva, či už sa jedná o objekty bytové, občianske či priemyselné. Iba vzájomné zladenie kvalitných materiálov s dokonale prepracovanou technológiou vykonávaných prác dokáže splniť náročné požiadavky investorov a užívateľov. Produkty Ceresit, začlenené v jednotlivých systémoch, sa vyznačujú vzájomnou podobnosťou fyzikálnych a chemických vlastností, čím je zabezpečená dokonalá spolupráca všetkých vrstiev.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 614.84 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 85.77 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 614.84 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 85.77 KB