CHUDĚJ krytka jednoduchá 16mm, chróm

Výrobca Chuděj
Kód tovaru 900266300100020033
Merná jednotka KS
   

Odporúčaná cena 1,04 € s DPH *

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Priemer: 16 mm
Výška: 11,7 mm

Farba: chróm

Delené krytky potrubia sa používajú na zakrytie priechodných otvorov rozvodov potrubia v podlahe, stene a stropu. Ucelená rozmerová rada umožňuje použiť krytky pre všetky rozmery potrubia od 12 - 28 mm. Prevedenie jednoduché i dvojité. Rámček KB a KCH slúži pre inštaláciu dvoch rúrkových krytiek, týmto spôsobom umožňuje zakrytie dvojitého potrubia. Rámček je delený.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 64.86 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 64.86 KB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: CHUDĚJ krytka jednoduchá 16mm, chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?