RAKO LAZIO dekor 25x33cm svetlo béžová WITKB054

Výrobca Rako
Kód tovaru 276016568000000668
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 12,60 €

Naša cena: 10,72 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 250x330 mm
Hrúbka: 7 mm
Farba: svetlo béžová
Materiál: keramika
Povrch: hladký, matný

- glazovaný keramický obkladový prvok určený na stenu
- technológia digitálnej tlače

Obkladačky Lazio 25 x 33 cm zaujmú eleganciou bez zbytočnej ozdobnosti. Neutrálne matná, svetlo a tmavo béžová farba umocňuje vernosť imitácie blížiacej sa k povrchu travertínu. Nielen prirodzená farebnosť, ale aj súčasná moderná technológia HD Print sú základom dokonalej imitácie povrchu, ktorá sa podobá prírodnému travertínu. K sérii je dodávaná falošná mozaika 25 x 33 cm v mixe základných farieb, na nerozoznanie od pravej mozaiky. Medzi hlavné prednosti série patrí nízka cena s puncom príjemného dizajnu a perfektnej kvality.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 445.68 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 393.28 KB