JIKA BASIC TANK SYSTEM podomietkový modul 528x126x717mm, pre samostatne stojace klozety

Výrobca Jika
Kód tovaru 218058140500020015
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 126,94 €

Naša cena: 95,21 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 528 mm
Hĺbka: 126 mm
Výška: 717 mm

- rám vhodný pre samostatné WC
- zásobník je izolovaný proti roseniu
- jednoduché pripojenie na stenu
- tichý chod nasávacieho ventilu
- počas používania môžete meniť tlačidlá
- možnosti splachovania 2/4 l, 3 / 4,5 l a 3/6 l
- izolované koleno, zabráni roseniu modulu a vodným cestám

Riešenia kúpeľne ponúkajú skryté systémy pre samostatné a závesné klozety. Stále populárnejšie beznádržkové moduly možno využiť napr. pri kompletnej rekonštrukcii panelákovej kúpeľne alebo pri inštalácii akéhokoľvek druhu klozetu. K dispozícii je celkom 8 variantov podomietkových systémov s nosnosťou 400 kg, ktoré sú plne kompatibilné so všetkými samostatne stojacimi aj závesnými klozety Jika. Podomietkový modul BASIC TANK SYSTEM je najlacnejší a zároveň najjednoduchší modul na montáž na stenu. Splachovací ventil je všestranný, čo umožňuje vymeniť tlačidlo Dual Flush Start-Stop.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 76.24 KB
Technický list PDF 179.35 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 76.24 KB
Technický list PDF 179.35 KB