ZEHNDER CK 300 H koleno 90°, dvojitého potrubia, horizontálne

Výrobca Zehnder
Kód tovaru 900014990800020013
Merná jednotka KS
   

Naša cena 36,00 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 430 mm
Hĺbka: 430 mm
Výška: 70 mm
Uhol: 90 °

- pre horizontálnu zmenu smeru o 90°
- vrátane 4 britových tesnenia
- nízke tlakové straty pri prietoku vzduchu 300 m3 / h

Ploché, 70 mm vysoké dvojité potrubie k prepojeniu vetracej jednotky a rozvádzače a pre optimálne prepojenie dvoch rozvádzačov v rôznych poschodiach. Briti tesnenie nasadzovacích nátrubkov zaisťujú dokonalú vzduchotesnosť medzi
komponenty. Nízka hmotnosť umožňuje jednoduchú, rýchlu a čistú inštaláciu pod stropom alebo na stenu pomocou pripravených uchytenie. Dobré hygienické vlastnosti vďaka hladkým stenám.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Technický list PDF 364.34 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Technický list PDF 364.34 KB