HERZ STRÖMAX-AWD 4125 uzatvárací ventil DN65, nestúpavé vreteno, vypúšťacie otvory, šikmý, vnútorný závit, voda, mosadz

Výrobca
Kód tovaru 150067033709300038
Merná jednotka KS
   

Naša cena 314,45 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: DN65
Dĺžka: 180 mm
Min. prietok: 11 l/s
Max. prevádzková teplota: 80 °C
Max. prevádzkový tlak: 10 bar
Max. diferenčný tlak na uzavretom sedle: 10 bar

Šikmý uzatvárací ventil zo zliatiny medi s obojstrannými závitovými hrdlami a s nestúpajúcim vretenom. Všetky kovové časti, ktoré prídu do kontaktu s pitnou vodu sú vyrobené zo zliatiny medi odolnej voči vyplavovaniu zinku. Materiály tesnení sú vyrobené z fyziologicky nezávadného materiálu. Vrchná časť je utesnená prostredníctvom O-krúžku v puzdre. Utesenie vretena prostredníctvom upchávky. Na oboch stranách vypúšťacie otvory, jeden z nich je uzatvorený skrutkou. Zelené ručné koleso.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 235.16 KB
Technický list PDF 456.65 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 235.16 KB
Technický list PDF 456.65 KB