Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Bratislava – Bory

Kúpeľňových kójí: 70
Celková plocha: 1200 M2

Adresa

Predajňa: Bratislava – Bory

Ulica: Devínska Nová Ves 7386

PSČ, Mesto: 841 07, Bratislava 49

GPS: 48° 12.312 N / 17° 1.436 E

Kontakt

Vedúci: Marek Gonda

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 9:00 - 19:00

So 9:00 - 17:00

27 – 29.12. otvorené 9:00 do 17:00 hod. v iných dňoch ZATVORENÉ (23.12. - 26.12. a 30.12 - 1.1.2024)

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

So 7:30 -11:30

Upozornenie pre zákazníkov

27 – 29.12. otvorené 9:00 do 17:00 hod. v iných dňoch ZATVORENÉ (23.12. - 26.12. a 30.12 - 1.1.2024)

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Chrome Reflex

  Koncept Chrome od značky Ravak pochádza z dielne dizajnéra Kryštofa Nosála, ktorý vychádzal z osvedčených tvarov a riešení RAVAK. Preto je Chrome v premyslenosti a funkčnosti koncept Chrome stávkou na istotu. Nechajte sa inšpirovať jednoduchými llíniami s detailom prirodzeného tvaru oválu, ktorý spája všetky súčasti do uceleného riešenia. Vaňa s múdro premyslenou vaňovou zástenou i dvojumývadlo so skrinkou sú pohodlné a praktické i pre viac člennú rodinu.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • Rosa 95 Acacia

  Koncept Rosa je unikátnou ponukou hneď troch vaní (Rosa I, Rosa II a Rosa 95, ktoré patria k najobľúbenejším na trhu. Vane ponúkame v šírkach už od 95 cm (Rosa 95) až po 105 cm (Rosa I a Rosa II) a vďaka svojmu asymetrickému tvaru poskytujú prekvapivý priestor. Vaňu je možné doplniť o špeciálne tvarovanú vaňovú zástenu, dizajnovo zladené umývadlo a nábytok, kúpeľňové batérie, prípadne aj madlá alebo podhlavníky.
 • Edition 400/Oficina

  Vzdušná, moderní koupelna... Nová série od firrmy Keuco Edition 400 nastavuje nové designové trendy v moderní koupelně. Klade velký důraz na individualismus každému budoucímu uživateli.
 • Kartell by Laufen/Creative Concrete

  Kartell od Laufen představuje revoluční materiál SaphirKeramik, s nímž lze dosáhnout parametrů, které byly až doposud nemyslitelné. Přísnou geometrie keramických prvků, které lze doplnit a odlehčit pestrobarevnou lehkostí transparentních plastových dílů stejné série. Na jedné straně Kartell – italský, kreativní, barvitý a ikonický. Na druhé straně Laufen, švýcarský výrobce, pečlivý a spolehlivý.
 • Verity Line/Spotlight

  Kúpeľňa je Vaše útočisko. Miesto, kde budete tráviť drahocenný čas každý deň. Miestnosť, ktorá je rovnako individuálna ako život sám - tento aspekt je presne to, čo by mal designer ponúknuť. Spotlight séria vám poskytne ten správny komfort. Ponúka harmonické a prírodné farby ,celú radu možností. Vilbostone Plus je povrchová úprava, ktorá zlepšuje povrch dlažby. V priebehu výrobného procesu dochádza k vyplneniu mikro pórov v dlažbe a tým sa štruktúra povrchu takto upravenej dlažby stáva ľahšie udržiavateľnou a je odolná proti fľakom a nečistotám.
 • DuraStyle/Evolution Marble

  Séria Duravit DuraStyle bola navrhnutá svetoznámym designerom Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary sa vhodne prispôsobia do akéhokoľvek priestoru. Séria Duravit DuraStyle zahŕňa množstvo umývadiel v rôznych rozmeroch, kúpeľňový nábytok, závesné WC. Je možné kombinovať s bidetovým sedátkom Sensowash Starck, v ponuke tiež nechýba „ klasické“ kombi WC.
 • Concept 50/Lure

  Kolekcia Lure vsádza na svoj vysoko lesklý povrch s nepravidelným reliéfom. Vďaka tomu pri dopade svetla na dlaždice môžete obdivovať zaujímavú hru odleskov tieňov, ktorá dáva kúpeľni ďalší rozmer. Efekt ešte umocňujú dlaždice s mozaikovým dekorom. Sanitárna keramika Concept všetko triezvo dopĺňa bez toho, aby na seba upozorňovala.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • Tigo Cloud

  Obľúbený patchwork, jemné farebné prúžky, mierne zvýraznená štruktúra či 3D efekt, to všetko ponúka hravá kolekcia série Cloud od Marazzi. S nápaditou kombináciou farieb a dekorov môžete vytvoriť veselú modernú kúpeľňu, ale pokojne aj takú, ktorá zapadne do vidieckeho sštýlu. Aby dlaždice vynikli, doplňte ich jednoduchým nábytkom.
 • 10° Intensity

  Číslo 10 predstavuje presne toľko stupňov, o koľko sme výrobky z konceptu 10° pootočili alebo naklonili tak, aby uľahčili pobyt v kúpeľni. Geniálne jednoduché riešenie stavia na pôvodne klasickej vani pootočenej o 10 °. Ponúka tak viac odkladacieho priestoru a vďaka zástene umožňuje aj sprchovanie v pohodlnej šírke pre ramená. Všetko dopĺňajú umývadlá pootočené do priestoru a ergonomicky naklonené batérie, ktoré idú naproti vašej ruke.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Concept 450 Shiny

  Veľmi elegantná séria Shiny dosahuje jedinečnosť predovšetkým pomocou špeciálnych metalizovaných glazúr, zosilnenou štruktúrou povrchu a škálou jasných farieb. Pozornosť na seba púta dekor, ktorý pri troche fantázie svojimi geometrickými obrazcami môže pripomínať obraz od Picassa. Nežne pôsobiacu kúpeľňu korunuje voľne stojaca vaňa Freedom. Nábytok so svetlým dreveným povrchom všetko štýlovo dopĺňa.
 • Sento Appeal

  Kto nemá rád sterilne pôsobiace priestory, bude najskôr hľadať materiály a zariadenia, ktoré pôsobia útulne a chlad kúpeľne potláčajú. Odporučiť môžeme kúpeľňový nábytok Sento, ktorý by so svojim vzhľadom hodil aj do obývacích izieb. Útulnosti dosiahnete aj pomocou dekorov z kolekcie Appeal, ktorá sa ďalej nesie v dizajne betónovej imitácie.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekcia sanitárnej kermiky Concept 300 je charakteristická svojou jednoduchou a modernou eleganciou. Čisté a oblé tvary spolu snúbia praktickosť klasickej keramiky s nádychom moderných trendov v oblasti kúpeľní a sanitárneho vybavenia. Industriálne poňatie kúpeľní doplní neobvyklé poňatie obkladov Geotech, pripomínajúcich prírodný kameň. V spojení s veľkými formátmi keramických dosiek predurčuje tento formát k aplikáciám.
 • Val/Plant

  Škrabance, väčšie ryhy, šmuhy a známky akéhokoľvek opotrebenia sú žiadané. Nič to však neuberá na kvalite úplne nového hybridného materiálu, použitého na obkladoch z kolekcie Plant. Dlaždice a obklady v štyroch zemitých tónoch sú ešte doplnené mozaikou s reliéfom vystupujúcim do priestoru. Vďaka nemu dokážete vytvoriť na stene doslova umelecké dielo.
 • Avento Century

  Avento má svieži dizajn aj praktický a vynikajúci pomer cena/výkon. Okrem dokonalého vzhľadu má nová kolekcia Villeroy & Boch praktické funkcie - od nábytkového programu s povrchmi z akrylového skla vo štyroch farbách, ktoré umožňujú dostatočný úložný priestor, až po modernú keramiku bezokrajové DirectFlush WC. A všetko s veľkým výberom veľkostí, ktoré uspokojí aj majiteľa menšie kúpelne.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Acanto Spotlight

  Kolekcia Spotlight možno bude pôsobiť trošku chladne, ale pre niekoho to bude možno práve to, čo hľadá. Odmenou mu bude pohľad na prírodné šedavej odtiene povrchov obkladov a dlažieb, imitujúcich moderné betónovú stierku. Tóny idú k sebe pekne zladiť, a ak by ste chceli priestor oživiť, doplňte kompozíciu dekorom s žilkovaním či mozaikou alebo rezaným dekórom.
 • Artis/Urban Jungle

  Zjednocovanie interiéru v jednom štýle, to je ďalší trend, ktorý vládne. Vďaka tomu si potom aj v kúpeľni môžete pripadať ako v obývačke. Séria obkladov Urban Jungle to len potvrdzuje, lebo rastlinný motív pôsobí ako dizajnová panna. Keď sa skĺbia s kúpeľňovým nábytkom Legato s pohľadovými plochami v drevenom dekore, ilúzia útulnej izby je dokonalá.
 • Subway 2.0/My Earth

  Sanitárna keramika so širokou paletou rozmerov a variánt pre individuálne návrhy kúpeľní. Subway 2.0 má rovnomerne hladké povrchy a moderný vzhľad. K nástenným modelom pribudla bezrámová kompaktná komfortná WC. Povrchová úprava CeramicPlus obmedzujúce zachytávaniu nečistôt a vodného kameňa splní želania a požiadavky pre každú kúpeľňu.
 • Subway 2.0/Natural Blend

  Subway 2 je kolekcia sanitárnej keramiky z dizajnérskej dielne Molldesign. Značka Villeroy & Boch ju vyrobila v roku 2011 a dnes patrí k najpredávanejším. Obklady a dlažba Natural Blend predstavujú súčasný trend vrstvenia kameňa do vysoko kvalitného, na kontrasty bohatého dekoru. Vzniká efekt prírodného kameňa s minerálnou štruktúrou a niekoľkými vrstvami, ktoré sa pri rozrezaní prejavujú ako pruhy.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Natural/Alba

  Hlavní tón udávají koupelně obklady z kolekce Alba s věrnou podobou přírodního travertinu. Efekt kamene s nahodilým žilkováním ještě umocňuje reliéfní povrch. Prostor zjemňují obklady v příjemném smetanovém tónu a minimalistický bílý nábytek z kolekce Natural. Třešinkou na dortu je krásná volně stojící vana.
 • Silk/Clays

  Kolekcia Silk prináša dizajnovú hravosť s geometrickými prvkami. Napätie medzi veľkými kompaktnými prvkami a malými prepracovanými detailmi vás neprestane baviť. Táto hravosť ale nie je na úkor kvality a funkčnosti. Naopak. Veľkorysé umývadlo so zrkadlom, odkladacie plochy, tvarovo zaujímavý radiátor.
 • Finion/Natural Blend

  Dlho pretrvávajúcim interiérovým trendom sú imitácie prírodných materiálov. V tomto duchu sa nesie aj séria Natural Blend, ktorá dokonale napodobňuje kameň, a to ako štruktúrou, tak aj farbou a dekorom s jemným žilkovaním. V kombinácii so sanitárnou keramikou a nábytkom Finion s dreveným dekorom vznikne kúpeľňa, ktorá dáva pocit zabývanej izbičky.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v čiernobielej kombinácii spolu vytvárajú zaujímavú nadčasovú kúpeľňu, ktorá sa len tak neopozerá. Dominantným prvkom v priestore je dlažba z kolekcie D_Segni, z ktorej dekoru je možné zostaviť ľubovoľný obrazec, ktorý v tomto prípade vyzerá napríklad ako vzorovaný koberec. Základ tvoria biele obdĺžnikové dlaždice so skosením po obvode.
 • Val/Ceppo di Gré

  Ceppo di Gré je termín pre typicky taliansky kameň, ktorý obsahuje veľké kamienky. Rovnako sa volá aj veľmi jedinečná kolekcia, ktorá obsahuje obklady a dlažbu v studených aj teplých odtienoch a pre oživenie aj 3D mozaiku. Nápadnú sériu treba doplniť jednoduchším nábytkom, ideálne v bielej farbe, čo spĺňa umývadlo Val a minimalistický nábytok Space.
 • Living Square/Workshop

  Velkoformátový obklad působí na zdi vždy čistě a designově díky tomu, že má minimum spár, které by prostor členily a tím ho rozbíjely. Kolekce Workshop nabízí velkoformátové béžové dlaždice s náznakem struktury kamene. Hezky se kombinují se vzájemně navazujícím dekorem, tvořícím obloukové obrazce. Chcete-li další výrazný prvek, přidejte kamennou mozaiku.
 • Luv/Urban Jungle

  Kolekcia Urban Jungle od prestížnej značky Villeroy & Boch môže v spojení s dizajnovými zariaďovacími predmetmi, ako je umývadlová misa posadená na stolíku s drevenou doskou, evokovať príjemné chvíle strávené v rezorte prímorského letoviska. Motív monstery na obkladoch a dekoroch dojem exotiky ešte viac umocňuje. Od veci nie je ani toaleta od dizajnéra Philippa Starcka.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.
 • Concept Cube/Caen

  Dekor z kolekce Caen má připomínat léty omšelé a zašlé dlaždice s tradičním dekorem. Celou sérii společně tvoří další dekor a obkládačky v zemitých tónech, které opět imitují staré povrchy, na nichž se podepsal zub času. Jejich kombinací vytvoříte útulnou koupelnu, již lze vybavit sanitární keramikou Concept Cube, nabízející širokou řadu produktů.