Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Trenčín

Kúpeľňových kójí: 11
Celková plocha: 200 M2

Adresa

Predajňa: Trenčín

Ulica: Brnianska 2417 (FIRMBOX)

PSČ, Mesto: 911 01, Trenčín

GPS: 48° 53.204 N / 18° 0.581 E

Kontakt

Vedúci: Horňák Martin

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 18:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 - 16:30

So 7:30 - 11:30

Pobočka nedisponuje vlastným skladom, pre expedíciu zákazky vždy kontaktujte svojho predajcu! Adresa najbližšieho skladu: Zlatovská 2415/33B – areál ONE PARK, 911 05, Trenčín

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Deep/Ambient

  Nové umývadlo DEEP je jedným slovom nevšedné. Má krásný a čistý tvar, je priestranné vďaka odkladacím plochám i šírke, dostatočne hlboké, je múdre a pritom jednoducho riešené. Môže sa kombinovať so sifónom, keramickým krytom, stĺpom alebo originálnym nábytkom.
 • Tigo/Ritmo

  Aj tá najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správná voľba zariaďovacích predmetov a ich rozloženie v priestore. V malých kúpeľňach rozhoduje o úspechu realizáce každý centimeter. Tigo prichádza s nápaditým riešením, s ktorým nebudete dlho váhať. Vsaďte na kúpeľňovú sériu Tigo a malý priestor Vám umožní radu nečekaných možností.
 • Rosa 95/Boston

  Koncept ROSA je unikátny ponukou hneď troch vaní (Rosa I, Rosa II a Rosa 95), které patria k najobľúbenejším na trhu. Vane ponúkame v šírkach už od 95 cm (Rosa 95) až po 105 cm (Rosa I a Rosa II) a vďaka svojmu asymetrickému tvaru poskytujú prekvapivý priestor. Vaňu je možno doplniť o špeciálne tvarovanú vaňovú zástenu, dizajnovo zladené umývadlo a nábytok, kúpeľňové batérie, prípadne i madla alebo podhlavníky.
 • Hall/Ortona

  Minimálny priestor – maximálnykomfort. Tak by sa dala charakterizovať kúpeľňa HALL od jedného z najväčších výrobcov sanitárneho vybavenia, firmy Roca. Hall je dôkazom, že i s malým priestorom sa dajú robiť zázraky. Za výnimočnú úspornú formu s originálnym dizajnom stojí španielský dizajnér Ramón Benedito, držiteľ Národnej ceny za dizajn. Hall predstavuje jedinečné miesto, v ktorom vedľa potrebnej očisty tela získate príval novej energie a dobrú náladu. Pocit luxusu dopĺňa obklad Ortona.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • Subway 2.0/Bernina

  Kolekcia SUBWAY 2 od spoločnostii Villeroy & Boch prichádza z dizajnérskej dielne Molldesign. Jej hlavným tvorcom je Reiner Moll vsadil na tvarovo dokonalé stvárnenie, osobitý štýl a funkčnosť. Vznikla tak ucelená kolekcia, ktorá napĺňa podstatu slova „nadčasovos“. Dôkaz? SUBWAY 2 patrí k najpredávanejším kolekciam v modernej histórií firmy Villeroy & Boch. Svoj úspech slávi už od svojho uvedenia v roku 2011.
 • Starck 3/Moonlight

  Značka Duravit dává každej kúpeľni život. Taký aký je.. So všetkými jeho tvarmi, farbami a krásou. So značkou Duravit je dnes už neodmysliteľne späté meno svetoznámeho francúzskeho dizajnéra Philippa Starcka, ktorý vnímá dušu predmetov každodennej potreby a rozpráva nám ich príbehy, vdichuje do ních život. Vytvára prostredie, ktoré prináša našej duši odpočinok. A zisťuje naše základné potreby. Sviežosť, čistota, hygiena. Séria STARCK sa necháva inšpirovať všednými vecami, ktoré nás obklopujú, a pretaví ich v dokonale čistý, harmonický dizajn.
 • T4/ConCreta

  Nová kolekcia T4 od Vitra znamená minimalistický štýl a vysokú funkčnosť. Zaoblené rohy zmäkčujú obdĺžnikové tvary. Jemnejšie hrany a výška umývadla vytvárajú ľahší, delikátny vzhľad. T4 ponúka viac variant veľkosti a možností inštalácie, vrátane kompaktných návrhov pre riešenie šetrenia priestoru.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Concept 150/Crystal

  Duravit D-Code je kľúčom k elegantnej kúpeľni. Vyznačuje se dobrým jednotne zladeným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Doplnky Duravit D-Code umožňujú radu alternatív a riešení pre všetky mysliteľné situácie. Duravit D-Code je séria, na ktorú veľa ľudí čakalo – možno vrátane Vás. Vhodnou kombináciou všetkých prvkov kúpeľní, vzniká prostredie, kde môžete čerpat energiu a vitalitu.
 • Chrome Reflex

  Koncept Chrome od značky Ravak pochádza z dielne dizajnéra Kryštofa Nosála, ktorý vychádzal z osvedčených tvarov a riešení RAVAK. Preto je Chrome v premyslenosti a funkčnosti koncept Chrome stávkou na istotu. Nechajte sa inšpirovať jednoduchými llíniami s detailom prirodzeného tvaru oválu, ktorý spája všetky súčasti do uceleného riešenia. Vaňa s múdro premyslenou vaňovou zástenou i dvojumývadlo so skrinkou sú pohodlné a praktické i pre viac člennú rodinu.
 • DuraStyle/Evolution Marble

  Séria Duravit DuraStyle bola navrhnutá svetoznámym designerom Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary sa vhodne prispôsobia do akéhokoľvek priestoru. Séria Duravit DuraStyle zahŕňa množstvo umývadiel v rôznych rozmeroch, kúpeľňový nábytok, závesné WC. Je možné kombinovať s bidetovým sedátkom Sensowash Starck, v ponuke tiež nechýba „ klasické“ kombi WC.
 • Connect Air/Genus

  Kolekcia Connet Air je elegantná, štýlová a zároveň praktická. Tenké hrany umývadiel a jemné zakrivenie ostatnej sanitárnej keramiky prinášajú do priestoru kúpeľní pocit vzdušnosti. Connect Air je ideálnym riešením pre tých, ktorý ocenia krásu, pohodlie a majú svoj osobný štýl. Kúpeľňový nábytok Connet Air ideálne doplňuje kolekcia sanitárnej keramiky rovnakého mena.
 • Concept 50/Lure

  Kolekcia Lure vsádza na svoj vysoko lesklý povrch s nepravidelným reliéfom. Vďaka tomu pri dopade svetla na dlaždice môžete obdivovať zaujímavú hru odleskov tieňov, ktorá dáva kúpeľni ďalší rozmer. Efekt ešte umocňujú dlaždice s mozaikovým dekorom. Sanitárna keramika Concept všetko triezvo dopĺňa bez toho, aby na seba upozorňovala.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • 10° Intensity

  Číslo 10 predstavuje presne toľko stupňov, o koľko sme výrobky z konceptu 10° pootočili alebo naklonili tak, aby uľahčili pobyt v kúpeľni. Geniálne jednoduché riešenie stavia na pôvodne klasickej vani pootočenej o 10 °. Ponúka tak viac odkladacieho priestoru a vďaka zástene umožňuje aj sprchovanie v pohodlnej šírke pre ramená. Všetko dopĺňajú umývadlá pootočené do priestoru a ergonomicky naklonené batérie, ktoré idú naproti vašej ruke.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Laufen Pro A Thema

  Pozorovať prírodu a súčasne s ňou splynúť sa stáva ľahké a vzrušujúce. Séria Thema je novinkou, ktorá sa inšpiruje betónom a životným prostredím. Je veľmi zaujímavá a ponúka 5 odtieňov, rôzne formáty a prvky, ktorých kombináciou vznikne nevšedná kúpeľňa. Dlaždice v dizajne ílu či cementu v prírodných tlmených farbách. Vysoká kvalita spracovania keramičky Monocibec vám zaručuje obklady s príjemným povrchom a prirodzeným vzhľadom.
 • Sento Appeal

  Kto nemá rád sterilne pôsobiace priestory, bude najskôr hľadať materiály a zariadenia, ktoré pôsobia útulne a chlad kúpeľne potláčajú. Odporučiť môžeme kúpeľňový nábytok Sento, ktorý by so svojim vzhľadom hodil aj do obývacích izieb. Útulnosti dosiahnete aj pomocou dekorov z kolekcie Appeal, ktorá sa ďalej nesie v dizajne betónovej imitácie.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • P3 Comforts/Prestigio

  Obnovená krása kamenných materiálov pochádza z kolekcie Prestigio. Je navrhnutá podľa mramorov z najznámejších talianskych a európskych lomov, ktoré zvýrazňujú ich typické odtiene farby a pôvodné žilkovanie - niekedy jemné a niekedy výraznejšie - zvýraznené jemným lesklým povrchom. Kolekcia sa tak stáva výrazom klasického štýlu, ktorý je prepracovaný elegantným moderným spôsobom.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Laufen Pro S/Echo

  Séria Echo od dodávateľa Monocibec je výnimočná svojou blízkosťou k základným prvkom divokej a nedotknutej prírody. Dlažby v tejto sérii sa vyrábajú vo dvoch netradičných rozmeroch, ponúkajúcich širokú škálu použitia. Obklady sú zladené s dlažbami v jednotnom štýle. To umocňuje dojem zladenosti a celkovej harmónie, ktorú na vás vaša nová kúpeľňa dýchne.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.
 • Concept Cube/Caen

  Dekor z kolekce Caen má připomínat léty omšelé a zašlé dlaždice s tradičním dekorem. Celou sérii společně tvoří další dekor a obkládačky v zemitých tónech, které opět imitují staré povrchy, na nichž se podepsal zub času. Jejich kombinací vytvoříte útulnou koupelnu, již lze vybavit sanitární keramikou Concept Cube, nabízející širokou řadu produktů.