Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Piešťany

Kúpeľňových kójí: 40
Celková plocha: 650 M2

Adresa

Predajňa: Piešťany

Ulica: Dopravná 5147/19

PSČ, Mesto: 921 01, Piešťany

GPS: 48° 35.403 N / 17° 48.672 E

Kontakt

Vedúci: Denisa Společníková

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 -17:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

So 7:30 - 11:30

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • iCon/Materika

  Geberit iCon otvára mimoriadny priestor pre individuálny prístup pri zariaďovaní kúpeľní. Umývadlo s graficky presnými konturami zabezpečí moderné architektonické riešenie kúpeľne. Skrinka pod umývadlom – Extra Comfort – priestranné zásuvky s jemným samozatváracím mechanizmom. Geberit iCon je ideálny pre kreatívne hry s rôznymi úrovňami.
 • Concept Cube 2.0/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.
 • Verity Line/Spotlight

  Kúpeľňa je Vaše útočisko. Miesto, kde budete tráviť drahocenný čas každý deň. Miestnosť, ktorá je rovnako individuálna ako život sám - tento aspekt je presne to, čo by mal designer ponúknuť. Spotlight séria vám poskytne ten správny komfort. Ponúka harmonické a prírodné farby ,celú radu možností. Vilbostone Plus je povrchová úprava, ktorá zlepšuje povrch dlažby. V priebehu výrobného procesu dochádza k vyplneniu mikro pórov v dlažbe a tým sa štruktúra povrchu takto upravenej dlažby stáva ľahšie udržiavateľnou a je odolná proti fľakom a nečistotám.
 • DuraStyle/Evolution Marble

  Séria Duravit DuraStyle bola navrhnutá svetoznámym designerom Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary sa vhodne prispôsobia do akéhokoľvek priestoru. Séria Duravit DuraStyle zahŕňa množstvo umývadiel v rôznych rozmeroch, kúpeľňový nábytok, závesné WC. Je možné kombinovať s bidetovým sedátkom Sensowash Starck, v ponuke tiež nechýba „ klasické“ kombi WC.
 • Concept 50/Lure

  Kolekcia Lure vsádza na svoj vysoko lesklý povrch s nepravidelným reliéfom. Vďaka tomu pri dopade svetla na dlaždice môžete obdivovať zaujímavú hru odleskov tieňov, ktorá dáva kúpeľni ďalší rozmer. Efekt ešte umocňujú dlaždice s mozaikovým dekorom. Sanitárna keramika Concept všetko triezvo dopĺňa bez toho, aby na seba upozorňovala.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • Tigo Cloud

  Obľúbený patchwork, jemné farebné prúžky, mierne zvýraznená štruktúra či 3D efekt, to všetko ponúka hravá kolekcia série Cloud od Marazzi. S nápaditou kombináciou farieb a dekorov môžete vytvoriť veselú modernú kúpeľňu, ale pokojne aj takú, ktorá zapadne do vidieckeho sštýlu. Aby dlaždice vynikli, doplňte ich jednoduchým nábytkom.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Concept 450 Shiny

  Veľmi elegantná séria Shiny dosahuje jedinečnosť predovšetkým pomocou špeciálnych metalizovaných glazúr, zosilnenou štruktúrou povrchu a škálou jasných farieb. Pozornosť na seba púta dekor, ktorý pri troche fantázie svojimi geometrickými obrazcami môže pripomínať obraz od Picassa. Nežne pôsobiacu kúpeľňu korunuje voľne stojaca vaňa Freedom. Nábytok so svetlým dreveným povrchom všetko štýlovo dopĺňa.
 • Laufen Pro A Thema

  Pozorovať prírodu a súčasne s ňou splynúť sa stáva ľahké a vzrušujúce. Séria Thema je novinkou, ktorá sa inšpiruje betónom a životným prostredím. Je veľmi zaujímavá a ponúka 5 odtieňov, rôzne formáty a prvky, ktorých kombináciou vznikne nevšedná kúpeľňa. Dlaždice v dizajne ílu či cementu v prírodných tlmených farbách. Vysoká kvalita spracovania keramičky Monocibec vám zaručuje obklady s príjemným povrchom a prirodzeným vzhľadom.
 • Sento Appeal

  Kto nemá rád sterilne pôsobiace priestory, bude najskôr hľadať materiály a zariadenia, ktoré pôsobia útulne a chlad kúpeľne potláčajú. Odporučiť môžeme kúpeľňový nábytok Sento, ktorý by so svojim vzhľadom hodil aj do obývacích izieb. Útulnosti dosiahnete aj pomocou dekorov z kolekcie Appeal, ktorá sa ďalej nesie v dizajne betónovej imitácie.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Puro Eclettica

  Máte radi geometrické dekory? Alebo snáď hľadáte výraznejšie kvetinové motívy? Či túžite po oku lahodiace kombinácii farieb v ružových, fialových, vínových a ďalších podobných tónoch? Tak práve pre vás je tu kolekcia Eclettica, povzbudzujúci kreativitu počas tvorby kúpeľní. Ku kolekcii obkladov odporúčame rad sanitárnej keramiky Puro.
 • Artis/Urban Jungle

  Zjednocovanie interiéru v jednom štýle, to je ďalší trend, ktorý vládne. Vďaka tomu si potom aj v kúpeľni môžete pripadať ako v obývačke. Séria obkladov Urban Jungle to len potvrdzuje, lebo rastlinný motív pôsobí ako dizajnová panna. Keď sa skĺbia s kúpeľňovým nábytkom Legato s pohľadovými plochami v drevenom dekore, ilúzia útulnej izby je dokonalá.
 • Subway 2.0/Natural Blend

  Subway 2 je kolekcia sanitárnej keramiky z dizajnérskej dielne Molldesign. Značka Villeroy & Boch ju vyrobila v roku 2011 a dnes patrí k najpredávanejším. Obklady a dlažba Natural Blend predstavujú súčasný trend vrstvenia kameňa do vysoko kvalitného, na kontrasty bohatého dekoru. Vzniká efekt prírodného kameňa s minerálnou štruktúrou a niekoľkými vrstvami, ktoré sa pri rozrezaní prejavujú ako pruhy.
 • Laufen Pro S/Echo

  Séria Echo od dodávateľa Monocibec je výnimočná svojou blízkosťou k základným prvkom divokej a nedotknutej prírody. Dlažby v tejto sérii sa vyrábajú vo dvoch netradičných rozmeroch, ponúkajúcich širokú škálu použitia. Obklady sú zladené s dlažbami v jednotnom štýle. To umocňuje dojem zladenosti a celkovej harmónie, ktorú na vás vaša nová kúpeľňa dýchne.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Natural/Alba

  Hlavní tón udávají koupelně obklady z kolekce Alba s věrnou podobou přírodního travertinu. Efekt kamene s nahodilým žilkováním ještě umocňuje reliéfní povrch. Prostor zjemňují obklady v příjemném smetanovém tónu a minimalistický bílý nábytek z kolekce Natural. Třešinkou na dortu je krásná volně stojící vana.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v čiernobielej kombinácii spolu vytvárajú zaujímavú nadčasovú kúpeľňu, ktorá sa len tak neopozerá. Dominantným prvkom v priestore je dlažba z kolekcie D_Segni, z ktorej dekoru je možné zostaviť ľubovoľný obrazec, ktorý v tomto prípade vyzerá napríklad ako vzorovaný koberec. Základ tvoria biele obdĺžnikové dlaždice so skosením po obvode.
 • Plan/The Room

  Exkluzívna kolekcia obkladov a dlažieb The Room imituje noblesný mramor. Špičkové výrobné technológie dovoľujú dokonale napodobniť mramor z Talianska, Južnej Ameriky či Malej Ázie. Všetko sa stretáva v tejto kolekcii a kombinuje prefarbenie a žilkovanie najrôznejších typov mramorov. Veľký formát dá vďaka minimálnej škáre pocit luxusnej jednoliatej mramorovej plochy.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.
 • Concept Cube/Caen

  Dekor z kolekce Caen má připomínat léty omšelé a zašlé dlaždice s tradičním dekorem. Celou sérii společně tvoří další dekor a obkládačky v zemitých tónech, které opět imitují staré povrchy, na nichž se podepsal zub času. Jejich kombinací vytvoříte útulnou koupelnu, již lze vybavit sanitární keramikou Concept Cube, nabízející širokou řadu produktů.