Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Prievidza

Kúpeľňových kójí: 12
Celková plocha: 220 M2

Adresa

Predajňa: Prievidza

Ulica: Podjazdová 12

PSČ, Mesto: 971 01, Prievidza

GPS: 48° 46.243 N / 18° 37.257 E

Kontakt

Vedúci: Miriam Schlossárová

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 17:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

So 7:30 - 11:30

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Deep/Ambient

  Nové umývadlo DEEP je jedným slovom nevšedné. Má krásný a čistý tvar, je priestranné vďaka odkladacím plochám i šírke, dostatočne hlboké, je múdre a pritom jednoducho riešené. Môže sa kombinovať so sifónom, keramickým krytom, stĺpom alebo originálnym nábytkom.
 • Tigo/Ritmo

  Aj tá najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správná voľba zariaďovacích predmetov a ich rozloženie v priestore. V malých kúpeľňach rozhoduje o úspechu realizáce každý centimeter. Tigo prichádza s nápaditým riešením, s ktorým nebudete dlho váhať. Vsaďte na kúpeľňovú sériu Tigo a malý priestor Vám umožní radu nečekaných možností.
 • Rosa 95/Boston

  Koncept ROSA je unikátny ponukou hneď troch vaní (Rosa I, Rosa II a Rosa 95), které patria k najobľúbenejším na trhu. Vane ponúkame v šírkach už od 95 cm (Rosa 95) až po 105 cm (Rosa I a Rosa II) a vďaka svojmu asymetrickému tvaru poskytujú prekvapivý priestor. Vaňu je možno doplniť o špeciálne tvarovanú vaňovú zástenu, dizajnovo zladené umývadlo a nábytok, kúpeľňové batérie, prípadne i madla alebo podhlavníky.
 • Shift/Atrium

  Shift od výrobcu VitrA je širokou radou sanitárnej keramiky, ktorá sa vyznačuje svojími príjemnými oblými tvarmi. Rada obsahuje umývadla na dosku, umývadla na stenu, nábytkové umývadla, závesné WC, závesné bidety, WC kombi a duroplastové sedátka. Závesné WC a bidety majú skryté uchytenie – povrch je tak čistý bez akýchkoľvek krytiek či otvorov. VitrA považuje kúpeľňu za miesto, ktoré by malo vyhovovať ako relaxacií a rozmaznávaniu tela i duše, tak k praktickým účelom.
 • Hall/Ortona

  Minimálny priestor – maximálnykomfort. Tak by sa dala charakterizovať kúpeľňa HALL od jedného z najväčších výrobcov sanitárneho vybavenia, firmy Roca. Hall je dôkazom, že i s malým priestorom sa dajú robiť zázraky. Za výnimočnú úspornú formu s originálnym dizajnom stojí španielský dizajnér Ramón Benedito, držiteľ Národnej ceny za dizajn. Hall predstavuje jedinečné miesto, v ktorom vedľa potrebnej očisty tela získate príval novej energie a dobrú náladu. Pocit luxusu dopĺňa obklad Ortona.
 • Darling New/Lumine

  DARLING NEW je evolúcia klasického dizajnu Duravit. Nová rada ponúka harmonické kruhové formy, vynikajúci tvar, jednotlivé riešenie pre umývací priestor, individuálny nábytok a široký vvýber v celom rozsahu. Darling New je moderná verzia klasickej kúpeľne – univerzálna, štýlová a cenovo dostupná. Kolekcia obkladov Lumine značky CIFRE perfektne farebne ladí , a s prispením dizajnovo nenápadných a zároveň veľmi špecifických dekorov vytvára priestor, ktorý určite zaujme všetkých, ktorí dávajú prednosť strohému, minimalistickému a pritom modernému štýlu.
 • Palace/Hall

  Koncept Laufen Palace je koncipovaný tak aby využil akýchkoľvek prednosti keramiky ako materiálu takého. S umývadlami Palace budete mať vždy dostatok odkladacieho priestoru pre svoje potreby. So závesným WC a skrinkami Case sa jedná o ucelenú sériiu pre Vašu kúpeľňu. V kombinácií s chromovanými držiakmi na uteráky Concept 200 je táto rada obzvlášť pôsobivá. Hall je kolekcia obkladov a dlažieb, ktorá rozsvieti interiér svojím výrazným vzorom s efektom neustálého pohybu.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • Laufen Pro S/Cult

  Kúpeľňová keramika a nábytok LAUFEN PRO S je novým členom úspešnej série LAUFEN pro, ktorá reaguje na požiadavky a trendy terajšej doby. Tato nová séria je štíhlejšia a jemnejšia a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Séria S je kompatibilná s ostatnými sériami Laufen Pro. LAUFEN PRO S ponúka praktické a elegantné riešenie vhodné i do menších kúpeľní.
 • Durastyle/Stonevision

  Decentné prostredie vytvára pocit kľudu a nalád na chvíľu hlboko dýchať a relaxovat. Séria DURASTYLE z návrhárskej dielne Matteo Thun & Partners, je kúpeľňová rada zámerne decentná teda schopná harmonického začlenenia do akéhokoľvek prostredia. Práve jednoduchosť formy robí DuraStyle tak unikátny: úzké, elegantné keramické hrany, zmes otvorených a uzavretých nábytkových jednotiek s rrôznými dekormi povrchové úpravy a skutočné drevo definuje individualitu. Dizajnom, variabilitou i atraktívnym pomerom cena / výkon DuraStyle nastavuje nový štandard kúpeľní.
 • T4/ConCreta

  Nová kolekcia T4 od Vitra znamená minimalistický štýl a vysokú funkčnosť. Zaoblené rohy zmäkčujú obdĺžnikové tvary. Jemnejšie hrany a výška umývadla vytvárajú ľahší, delikátny vzhľad. T4 ponúka viac variant veľkosti a možností inštalácie, vrátane kompaktných návrhov pre riešenie šetrenia priestoru.
 • Concept Cube/Textile

  CONCEPT CUBE je koncept navrhnutý Robinem Levienem, ktorý kombinuje dizajn s požiadavkou na praktičnosť a účelnosť. Ak už plánujete rodinnú alebo elegantnú kúpeľňu pre hostí, ponúka Concept Cube kompletné riešenie, s ktorým nemusíte robiť kompromisy.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Concept 150/Crystal

  Duravit D-Code je kľúčom k elegantnej kúpeľni. Vyznačuje se dobrým jednotne zladeným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Doplnky Duravit D-Code umožňujú radu alternatív a riešení pre všetky mysliteľné situácie. Duravit D-Code je séria, na ktorú veľa ľudí čakalo – možno vrátane Vás. Vhodnou kombináciou všetkých prvkov kúpeľní, vzniká prostredie, kde môžete čerpat energiu a vitalitu.
 • Concept 200/Easy

  Rada CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivých cien a moderného dizajnu. Pokiaľ máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa tak bude pôsobiť vzdušným dojmom.Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Xeno 2/Riverside

  Séria Xeno 2 spája architektonicky jasné tvary so silou prírody. na prvý pohľad pôsobí stroho, pri bližšom preskúmaní emotívne a vzrušene. Neobvyklý dizajn keramiky prekvapuje presnou geometriou, ale zároveň plynulým tvarom vnútorného priestoru, ktorý kopíruje formovanie materiálu po stáročia tečúcou vodou.
 • Subway 2.0/My Earth

  Sanitárna keramika so širokou paletou rozmerov a variánt pre individuálne návrhy kúpeľní. Subway 2.0 má rovnomerne hladké povrchy a moderný vzhľad. K nástenným modelom pribudla bezrámová kompaktná komfortná WC. Povrchová úprava CeramicPlus obmedzujúce zachytávaniu nečistôt a vodného kameňa splní želania a požiadavky pre každú kúpeľňu.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Laufen Pro S/Echo

  Séria Echo od dodávateľa Monocibec je výnimočná svojou blízkosťou k základným prvkom divokej a nedotknutej prírody. Dlažby v tejto sérii sa vyrábajú vo dvoch netradičných rozmeroch, ponúkajúcich širokú škálu použitia. Obklady sú zladené s dlažbami v jednotnom štýle. To umocňuje dojem zladenosti a celkovej harmónie, ktorú na vás vaša nová kúpeľňa dýchne.
 • Silk/Clays

  Kolekcia Silk prináša dizajnovú hravosť s geometrickými prvkami. Napätie medzi veľkými kompaktnými prvkami a malými prepracovanými detailmi vás neprestane baviť. Táto hravosť ale nie je na úkor kvality a funkčnosti. Naopak. Veľkorysé umývadlo so zrkadlom, odkladacie plochy, tvarovo zaujímavý radiátor.