Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Žilina

Kúpeľňových kójí: 40
Celková plocha: 680 M2

Adresa

Predajňa: Žilina

Ulica: Za plavárňou 3/8121

PSČ, Mesto: 010 01, Žilina

GPS: 49° 12.699 N / 18° 44.817 E

Kontakt

Vedúci: Boris Kopál

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 18:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Rosa 95/Boston

  Koncept ROSA je unikátny ponukou hneď troch vaní (Rosa I, Rosa II a Rosa 95), které patria k najobľúbenejším na trhu. Vane ponúkame v šírkach už od 95 cm (Rosa 95) až po 105 cm (Rosa I a Rosa II) a vďaka svojmu asymetrickému tvaru poskytujú prekvapivý priestor. Vaňu je možno doplniť o špeciálne tvarovanú vaňovú zástenu, dizajnovo zladené umývadlo a nábytok, kúpeľňové batérie, prípadne i madla alebo podhlavníky.
 • Palace/Hall

  Koncept Laufen Palace je koncipovaný tak aby využil akýchkoľvek prednosti keramiky ako materiálu takého. S umývadlami Palace budete mať vždy dostatok odkladacieho priestoru pre svoje potreby. So závesným WC a skrinkami Case sa jedná o ucelenú sériiu pre Vašu kúpeľňu. V kombinácií s chromovanými držiakmi na uteráky Concept 200 je táto rada obzvlášť pôsobivá. Hall je kolekcia obkladov a dlažieb, ktorá rozsvieti interiér svojím výrazným vzorom s efektom neustálého pohybu.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • T4/ConCreta

  Nová kolekcia T4 od Vitra znamená minimalistický štýl a vysokú funkčnosť. Zaoblené rohy zmäkčujú obdĺžnikové tvary. Jemnejšie hrany a výška umývadla vytvárajú ľahší, delikátny vzhľad. T4 ponúka viac variant veľkosti a možností inštalácie, vrátane kompaktných návrhov pre riešenie šetrenia priestoru.
 • Concept Cube/Textile

  CONCEPT CUBE je koncept navrhnutý Robinem Levienem, ktorý kombinuje dizajn s požiadavkou na praktičnosť a účelnosť. Ak už plánujete rodinnú alebo elegantnú kúpeľňu pre hostí, ponúka Concept Cube kompletné riešenie, s ktorým nemusíte robiť kompromisy.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Concept 150/Crystal

  Duravit D-Code je kľúčom k elegantnej kúpeľni. Vyznačuje se dobrým jednotne zladeným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Doplnky Duravit D-Code umožňujú radu alternatív a riešení pre všetky mysliteľné situácie. Duravit D-Code je séria, na ktorú veľa ľudí čakalo – možno vrátane Vás. Vhodnou kombináciou všetkých prvkov kúpeľní, vzniká prostredie, kde môžete čerpat energiu a vitalitu.
 • Chrome Reflex

  Koncept Chrome od značky Ravak pochádza z dielne dizajnéra Kryštofa Nosála, ktorý vychádzal z osvedčených tvarov a riešení RAVAK. Preto je Chrome v premyslenosti a funkčnosti koncept Chrome stávkou na istotu. Nechajte sa inšpirovať jednoduchými llíniami s detailom prirodzeného tvaru oválu, ktorý spája všetky súčasti do uceleného riešenia. Vaňa s múdro premyslenou vaňovou zástenou i dvojumývadlo so skrinkou sú pohodlné a praktické i pre viac člennú rodinu.
 • Concept 200/Easy

  Rada CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivých cien a moderného dizajnu. Pokiaľ máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa tak bude pôsobiť vzdušným dojmom.Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • Concept 150/Play

  Základom pre elegantnú kúpeľňu je Concept 150. Kompletne, dôsledne navrhnutý dizajn v celej šírke sortimentu za vvynikajúcuí cenu. Vzhľad je zdržanlivý klasickým tvarom, v skutočnosti skôr splývá s okolím. Nábytok poskytuje mnoho možností riešení pre všetky mysliteľné kúpeľňové situácie. Pastelové farby obkladov obzvláštnia priestor a dodajú potrebnú energiu v takom rozsahu, ktorý veľa ľudí očakáva - možno aj Vy.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • Tigo Cloud

  Obľúbený patchwork, jemné farebné prúžky, mierne zvýraznená štruktúra či 3D efekt, to všetko ponúka hravá kolekcia série Cloud od Marazzi. S nápaditou kombináciou farieb a dekorov môžete vytvoriť veselú modernú kúpeľňu, ale pokojne aj takú, ktorá zapadne do vidieckeho sštýlu. Aby dlaždice vynikli, doplňte ich jednoduchým nábytkom.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Concept 450 Shiny

  Veľmi elegantná séria Shiny dosahuje jedinečnosť predovšetkým pomocou špeciálnych metalizovaných glazúr, zosilnenou štruktúrou povrchu a škálou jasných farieb. Pozornosť na seba púta dekor, ktorý pri troche fantázie svojimi geometrickými obrazcami môže pripomínať obraz od Picassa. Nežne pôsobiacu kúpeľňu korunuje voľne stojaca vaňa Freedom. Nábytok so svetlým dreveným povrchom všetko štýlovo dopĺňa.
 • Sento Appeal

  Kto nemá rád sterilne pôsobiace priestory, bude najskôr hľadať materiály a zariadenia, ktoré pôsobia útulne a chlad kúpeľne potláčajú. Odporučiť môžeme kúpeľňový nábytok Sento, ktorý by so svojim vzhľadom hodil aj do obývacích izieb. Útulnosti dosiahnete aj pomocou dekorov z kolekcie Appeal, ktorá sa ďalej nesie v dizajne betónovej imitácie.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekcia sanitárnej kermiky Concept 300 je charakteristická svojou jednoduchou a modernou eleganciou. Čisté a oblé tvary spolu snúbia praktickosť klasickej keramiky s nádychom moderných trendov v oblasti kúpeľní a sanitárneho vybavenia. Industriálne poňatie kúpeľní doplní neobvyklé poňatie obkladov Geotech, pripomínajúcich prírodný kameň. V spojení s veľkými formátmi keramických dosiek predurčuje tento formát k aplikáciám.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Plan/The Room

  Exkluzívna kolekcia obkladov a dlažieb The Room imituje noblesný mramor. Špičkové výrobné technológie dovoľujú dokonale napodobniť mramor z Talianska, Južnej Ameriky či Malej Ázie. Všetko sa stretáva v tejto kolekcii a kombinuje prefarbenie a žilkovanie najrôznejších typov mramorov. Veľký formát dá vďaka minimálnej škáre pocit luxusnej jednoliatej mramorovej plochy.