Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Liptovský Mikuláš

Kúpeľňových kójí: 36
Celková plocha: 630 M2

Adresa

Predajňa: Liptovský Mikuláš

Ulica: Ul. 1. Mája 4313

PSČ, Mesto: 031 01, Liptovský Mikuláš

GPS: 49° 4.71 N / 19° 37.932 E

Kontakt

Vedúci: Adriana Kouřilová

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 17:00

So 8:00 - 12:00 (len v párnych týždňoch)

Obedňajšia prestávka12:00 – 12:30

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 – 16:30

So 7:30 – 11:30

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš
 • Kúpeľne Ptáček - Kúpeľnové štúdio Liptovský Mikuláš

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Deep/Ambient

  Nové umývadlo DEEP je jedným slovom nevšedné. Má krásný a čistý tvar, je priestranné vďaka odkladacím plochám i šírke, dostatočne hlboké, je múdre a pritom jednoducho riešené. Môže sa kombinovať so sifónom, keramickým krytom, stĺpom alebo originálnym nábytkom.
 • Verity Design/Play it!

  Kolekcia VERITY DESIGN od spoločnosti Villeroy & Boch pochádza z dizajnérskej dielne Molldesign. Jej hlavný tvorca Reiner Moll vsadil na ttvarovo dokonalé stvárnenie, osobitný štýl a funkčnosť. Vznikla tak ucelená kolekcia, ktorá napĺňa podstatu slova „nadčasovosť“. Dôkaz? Verity Design patrí k najpredávanejším kolekciam v modernej histórií firmy Villeroy & Boch. Svoj úspech slávi už od svojho uvedenia v roku 2003. Kultivovaný dizajn dopĺňajú hravé obklady Play It! od Villeroy & Boch.
 • Softmood/Lithos

  Vychutnajte si dokonalu rovnováhu medzi modernou precíznosťou a elegantnými tvarmi. Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky kolekcie SOFTMOOD spájajú čisté a priame línie s jemnými krivkami a hranami a vytvárajú tak jedinečnú modernú estetiku. Táto integrovaná kolekcia oslavuje jednoduchosť a sľúbi otvorenosť a zmyselnosť s harmonickým a moderným dizajnom.
 • Evolution/Urban Line

  Koncept EVOLUTION je typický svojím neprehliadnuteľným dizajnom plných tvarov, ktorý pochádza z autorske dielne dizajnéra Kryštofa Nosála a v dobe svojho vzniku bol ocenený i cenou Design Centra ČR. Dokonalý vnútorný priestor vani vychádza z najprirodzenejšieho tvaru prírody - elipsy a podvedome prináša pocit bezpečia a uvoľnenia. Vaňa Evolution patrí svojimi rozmermi k veľkým vaniam, tvoriacim prirodzenú dominantu kúpeľne, na rozdiel od voľne stojacich vaní sa jednoducho podriadi rozmeru každej väčšej kúpeľne.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • Vero/Bianco Nero

  Rada keramiky VERO je archetyp minimalistickej formy a modernej klasiky. Premietacie plátno alebo monitor počítača, ladnička alebo krabica od mlieka, miestnosť, stôl – náš svět je nemysliteľný bez obdĺžníkov. Možno to je dôvod, prečo je táto kolekcia tak príťažlivá. Svojím minimalistickým dizajnom, impozantným riešením formy, funkčnosti a kvalitou je Vero jedným z nejvšestrannejších keramických rad výrobcu Duravit.
 • iCon/Midway

  Geberit iCon otvára mimoriadny priestor pre individuálny prístup pri zariaďovaní kúpeľni.. Umývadlo s graficky presnými kontúrami zaistí moderné architektonické riešenie kúpelľne. Skrinka pod umývadlom – Extra Comfort – priestranné zásuvky s jemným samozatváracím mechanizmom. Geberit iCon je ideálny pre kreatívne hry s rôznymi úrovňami.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Chrome Reflex

  Koncept Chrome od značky Ravak pochádza z dielne dizajnéra Kryštofa Nosála, ktorý vychádzal z osvedčených tvarov a riešení RAVAK. Preto je Chrome v premyslenosti a funkčnosti koncept Chrome stávkou na istotu. Nechajte sa inšpirovať jednoduchými llíniami s detailom prirodzeného tvaru oválu, ktorý spája všetky súčasti do uceleného riešenia. Vaňa s múdro premyslenou vaňovou zástenou i dvojumývadlo so skrinkou sú pohodlné a praktické i pre viac člennú rodinu.
 • DuraStyle/Evolution Marble

  Séria Duravit DuraStyle bola navrhnutá svetoznámym designerom Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary sa vhodne prispôsobia do akéhokoľvek priestoru. Séria Duravit DuraStyle zahŕňa množstvo umývadiel v rôznych rozmeroch, kúpeľňový nábytok, závesné WC. Je možné kombinovať s bidetovým sedátkom Sensowash Starck, v ponuke tiež nechýba „ klasické“ kombi WC.
 • Concept 50/Lure

  Kolekcia Lure vsádza na svoj vysoko lesklý povrch s nepravidelným reliéfom. Vďaka tomu pri dopade svetla na dlaždice môžete obdivovať zaujímavú hru odleskov tieňov, ktorá dáva kúpeľni ďalší rozmer. Efekt ešte umocňujú dlaždice s mozaikovým dekorom. Sanitárna keramika Concept všetko triezvo dopĺňa bez toho, aby na seba upozorňovala.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Concept 450 Shiny

  Veľmi elegantná séria Shiny dosahuje jedinečnosť predovšetkým pomocou špeciálnych metalizovaných glazúr, zosilnenou štruktúrou povrchu a škálou jasných farieb. Pozornosť na seba púta dekor, ktorý pri troche fantázie svojimi geometrickými obrazcami môže pripomínať obraz od Picassa. Nežne pôsobiacu kúpeľňu korunuje voľne stojaca vaňa Freedom. Nábytok so svetlým dreveným povrchom všetko štýlovo dopĺňa.
 • Sento Appeal

  Kto nemá rád sterilne pôsobiace priestory, bude najskôr hľadať materiály a zariadenia, ktoré pôsobia útulne a chlad kúpeľne potláčajú. Odporučiť môžeme kúpeľňový nábytok Sento, ktorý by so svojim vzhľadom hodil aj do obývacích izieb. Útulnosti dosiahnete aj pomocou dekorov z kolekcie Appeal, ktorá sa ďalej nesie v dizajne betónovej imitácie.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekcia sanitárnej kermiky Concept 300 je charakteristická svojou jednoduchou a modernou eleganciou. Čisté a oblé tvary spolu snúbia praktickosť klasickej keramiky s nádychom moderných trendov v oblasti kúpeľní a sanitárneho vybavenia. Industriálne poňatie kúpeľní doplní neobvyklé poňatie obkladov Geotech, pripomínajúcich prírodný kameň. V spojení s veľkými formátmi keramických dosiek predurčuje tento formát k aplikáciám.
 • Avento Century

  Avento má svieži dizajn aj praktický a vynikajúci pomer cena/výkon. Okrem dokonalého vzhľadu má nová kolekcia Villeroy & Boch praktické funkcie - od nábytkového programu s povrchmi z akrylového skla vo štyroch farbách, ktoré umožňujú dostatočný úložný priestor, až po modernú keramiku bezokrajové DirectFlush WC. A všetko s veľkým výberom veľkostí, ktoré uspokojí aj majiteľa menšie kúpelne.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Acanto Spotlight

  Kolekcia Spotlight možno bude pôsobiť trošku chladne, ale pre niekoho to bude možno práve to, čo hľadá. Odmenou mu bude pohľad na prírodné šedavej odtiene povrchov obkladov a dlažieb, imitujúcich moderné betónovú stierku. Tóny idú k sebe pekne zladiť, a ak by ste chceli priestor oživiť, doplňte kompozíciu dekorom s žilkovaním či mozaikou alebo rezaným dekórom.
 • Puro Eclettica

  Máte radi geometrické dekory? Alebo snáď hľadáte výraznejšie kvetinové motívy? Či túžite po oku lahodiace kombinácii farieb v ružových, fialových, vínových a ďalších podobných tónoch? Tak práve pre vás je tu kolekcia Eclettica, povzbudzujúci kreativitu počas tvorby kúpeľní. Ku kolekcii obkladov odporúčame rad sanitárnej keramiky Puro.
 • Artis/Urban Jungle

  Zjednocovanie interiéru v jednom štýle, to je ďalší trend, ktorý vládne. Vďaka tomu si potom aj v kúpeľni môžete pripadať ako v obývačke. Séria obkladov Urban Jungle to len potvrdzuje, lebo rastlinný motív pôsobí ako dizajnová panna. Keď sa skĺbia s kúpeľňovým nábytkom Legato s pohľadovými plochami v drevenom dekore, ilúzia útulnej izby je dokonalá.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Happy D.2/Allmarble

  Kolekcia Happy D.2 značky Duravit pochádza od tvorivého štúdia Sieger Design. Robustnejšie a príjemné oblé tvary sanitárnej keramiky prinášajú do kúpeľne pokoj a pohodu, sprevádzané skvelým dizajnom a dokonalým technickým prevedením. Spolu s obkladmi a dlažbou z kolekcie Allmarble dokážete vytvoriť priamo umelecké dielo.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v čiernobielej kombinácii spolu vytvárajú zaujímavú nadčasovú kúpeľňu, ktorá sa len tak neopozerá. Dominantným prvkom v priestore je dlažba z kolekcie D_Segni, z ktorej dekoru je možné zostaviť ľubovoľný obrazec, ktorý v tomto prípade vyzerá napríklad ako vzorovaný koberec. Základ tvoria biele obdĺžnikové dlaždice so skosením po obvode.
 • Val/Ceppo di Gré

  Ceppo di Gré je termín pre typicky taliansky kameň, ktorý obsahuje veľké kamienky. Rovnako sa volá aj veľmi jedinečná kolekcia, ktorá obsahuje obklady a dlažbu v studených aj teplých odtienoch a pre oživenie aj 3D mozaiku. Nápadnú sériu treba doplniť jednoduchším nábytkom, ideálne v bielej farbe, čo spĺňa umývadlo Val a minimalistický nábytok Space.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.