Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Zvolen

Kúpeľňových kójí: 26
Celková plocha: 600 M2

Adresa

Predajňa: Zvolen

Ulica: Lučenecká cesta 8938

PSČ, Mesto: 960 01, Zvolen

GPS: 48° 34.067 N / 19° 8.498 E

Kontakt

Vedúci: Jan Remeselník

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 18:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

So 7:30 - 11:30

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Prehliadka kúpeľňového štúdia

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Rad CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivé ceny a moderného dizajnu. Ak máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa potom bude pôsobiť vzdušným dojmom. Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Deep/Ambient

  Nové umývadlo DEEP je jedným slovom nevšedné. Má krásný a čistý tvar, je priestranné vďaka odkladacím plochám i šírke, dostatočne hlboké, je múdre a pritom jednoducho riešené. Môže sa kombinovať so sifónom, keramickým krytom, stĺpom alebo originálnym nábytkom.
 • Tigo/Ritmo

  Aj tá najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správná voľba zariaďovacích predmetov a ich rozloženie v priestore. V malých kúpeľňach rozhoduje o úspechu realizáce každý centimeter. Tigo prichádza s nápaditým riešením, s ktorým nebudete dlho váhať. Vsaďte na kúpeľňovú sériu Tigo a malý priestor Vám umožní radu nečekaných možností.
 • Softmood/Lithos

  Vychutnajte si dokonalu rovnováhu medzi modernou precíznosťou a elegantnými tvarmi. Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky kolekcie SOFTMOOD spájajú čisté a priame línie s jemnými krivkami a hranami a vytvárajú tak jedinečnú modernú estetiku. Táto integrovaná kolekcia oslavuje jednoduchosť a sľúbi otvorenosť a zmyselnosť s harmonickým a moderným dizajnom.
 • Replay/District

  Sanitárna keramika a nábytok REPLAY od výrobcu Kohler predstavuje symbiózu chytro vymyslených úložných priestorov a vyváženého štýlu. Séria keramickej dlažby a obkladov MONOCIBEC DISTRICT vyjadruje charakter a dotyk elegancie. Táto rada ponúkaí grafické povrchy v imitácií betónu v kombinácií so základnými rafinovanými tónmi tmavošedých odtieňov a slonovinovej kosti, šedej a bielej. Duša tejto kolekcie je moderná, dynamická a veľmi výrazná.
 • Palace/Hall

  Koncept Laufen Palace je koncipovaný tak aby využil akýchkoľvek prednosti keramiky ako materiálu takého. S umývadlami Palace budete mať vždy dostatok odkladacieho priestoru pre svoje potreby. So závesným WC a skrinkami Case sa jedná o ucelenú sériiu pre Vašu kúpeľňu. V kombinácií s chromovanými držiakmi na uteráky Concept 200 je táto rada obzvlášť pôsobivá. Hall je kolekcia obkladov a dlažieb, ktorá rozsvieti interiér svojím výrazným vzorom s efektom neustálého pohybu.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • Palace New/Fire&Ice

  Inteligentné a hravé riešenie pre každodenný život a spoločné prebúdzanie ponúka dvojumývadlo Palace, ktorého rozmery sa dajú upraviť na mieru. Vďaka veľkým odkládacím plochám po obidvoch stranách je možné ich zrezať a zabudovať do akéhokoľvek priestoru, dokonca aj vo voľne stojacej verzií. Nezáleží na tom, aký atypický interiér potrebujete vybavit, keramika sa mu prispôsobí. Obzvlášť pôsobivá je táto rada v kombináciís chromovanými držiakmi na uteráky.
 • Concept Cube/Textile

  CONCEPT CUBE je koncept navrhnutý Robinem Levienem, ktorý kombinuje dizajn s požiadavkou na praktičnosť a účelnosť. Ak už plánujete rodinnú alebo elegantnú kúpeľňu pre hostí, ponúka Concept Cube kompletné riešenie, s ktorým nemusíte robiť kompromisy.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Concept 150/Crystal

  Duravit D-Code je kľúčom k elegantnej kúpeľni. Vyznačuje se dobrým jednotne zladeným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Doplnky Duravit D-Code umožňujú radu alternatív a riešení pre všetky mysliteľné situácie. Duravit D-Code je séria, na ktorú veľa ľudí čakalo – možno vrátane Vás. Vhodnou kombináciou všetkých prvkov kúpeľní, vzniká prostredie, kde môžete čerpat energiu a vitalitu.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • 10° Intensity

  Číslo 10 predstavuje presne toľko stupňov, o koľko sme výrobky z konceptu 10° pootočili alebo naklonili tak, aby uľahčili pobyt v kúpeľni. Geniálne jednoduché riešenie stavia na pôvodne klasickej vani pootočenej o 10 °. Ponúka tak viac odkladacieho priestoru a vďaka zástene umožňuje aj sprchovanie v pohodlnej šírke pre ramená. Všetko dopĺňajú umývadlá pootočené do priestoru a ergonomicky naklonené batérie, ktoré idú naproti vašej ruke.
 • Concept 450 Shiny

  Veľmi elegantná séria Shiny dosahuje jedinečnosť predovšetkým pomocou špeciálnych metalizovaných glazúr, zosilnenou štruktúrou povrchu a škálou jasných farieb. Pozornosť na seba púta dekor, ktorý pri troche fantázie svojimi geometrickými obrazcami môže pripomínať obraz od Picassa. Nežne pôsobiacu kúpeľňu korunuje voľne stojaca vaňa Freedom. Nábytok so svetlým dreveným povrchom všetko štýlovo dopĺňa.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Puro Eclettica

  Máte radi geometrické dekory? Alebo snáď hľadáte výraznejšie kvetinové motívy? Či túžite po oku lahodiace kombinácii farieb v ružových, fialových, vínových a ďalších podobných tónoch? Tak práve pre vás je tu kolekcia Eclettica, povzbudzujúci kreativitu počas tvorby kúpeľní. Ku kolekcii obkladov odporúčame rad sanitárnej keramiky Puro.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Natural/Alba

  Hlavní tón udávají koupelně obklady z kolekce Alba s věrnou podobou přírodního travertinu. Efekt kamene s nahodilým žilkováním ještě umocňuje reliéfní povrch. Prostor zjemňují obklady v příjemném smetanovém tónu a minimalistický bílý nábytek z kolekce Natural. Třešinkou na dortu je krásná volně stojící vana.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v čiernobielej kombinácii spolu vytvárajú zaujímavú nadčasovú kúpeľňu, ktorá sa len tak neopozerá. Dominantným prvkom v priestore je dlažba z kolekcie D_Segni, z ktorej dekoru je možné zostaviť ľubovoľný obrazec, ktorý v tomto prípade vyzerá napríklad ako vzorovaný koberec. Základ tvoria biele obdĺžnikové dlaždice so skosením po obvode.
 • Luv/Urban Jungle

  Kolekcia Urban Jungle od prestížnej značky Villeroy & Boch môže v spojení s dizajnovými zariaďovacími predmetmi, ako je umývadlová misa posadená na stolíku s drevenou doskou, evokovať príjemné chvíle strávené v rezorte prímorského letoviska. Motív monstery na obkladoch a dekoroch dojem exotiky ešte viac umocňuje. Od veci nie je ani toaleta od dizajnéra Philippa Starcka.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.