Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Poprad

Kúpeľňových kójí: 14
Celková plocha: 250 M2

Adresa

Predajňa: Poprad

Ulica: Partizánska 1849

PSČ, Mesto: 058 01, Poprad

GPS: 49° 3.474 N / 20° 16.594 E

Kontakt

Vedúci: Juraj Pacák

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 17:00

So 8:00 - 12:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 - 16:30

So 7:30 - 11:30

Upozornenie pre zákazníkov

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Deep/Ambient

  Nové umývadlo DEEP je jedným slovom nevšedné. Má krásný a čistý tvar, je priestranné vďaka odkladacím plochám i šírke, dostatočne hlboké, je múdre a pritom jednoducho riešené. Môže sa kombinovať so sifónom, keramickým krytom, stĺpom alebo originálnym nábytkom.
 • Tigo/Ritmo

  Aj tá najmenšia kúpeľňa môže byť pohodlná a útulná. Čím menej priestoru vo svojej kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správná voľba zariaďovacích predmetov a ich rozloženie v priestore. V malých kúpeľňach rozhoduje o úspechu realizáce každý centimeter. Tigo prichádza s nápaditým riešením, s ktorým nebudete dlho váhať. Vsaďte na kúpeľňovú sériu Tigo a malý priestor Vám umožní radu nečekaných možností.
 • Shift/Atrium

  Shift od výrobcu VitrA je širokou radou sanitárnej keramiky, ktorá sa vyznačuje svojími príjemnými oblými tvarmi. Rada obsahuje umývadla na dosku, umývadla na stenu, nábytkové umývadla, závesné WC, závesné bidety, WC kombi a duroplastové sedátka. Závesné WC a bidety majú skryté uchytenie – povrch je tak čistý bez akýchkoľvek krytiek či otvorov. VitrA považuje kúpeľňu za miesto, ktoré by malo vyhovovať ako relaxacií a rozmaznávaniu tela i duše, tak k praktickým účelom.
 • Softmood/Lithos

  Vychutnajte si dokonalu rovnováhu medzi modernou precíznosťou a elegantnými tvarmi. Sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky kolekcie SOFTMOOD spájajú čisté a priame línie s jemnými krivkami a hranami a vytvárajú tak jedinečnú modernú estetiku. Táto integrovaná kolekcia oslavuje jednoduchosť a sľúbi otvorenosť a zmyselnosť s harmonickým a moderným dizajnom.
 • The Gap/Time Line

  Kolekcia THE GAP, dizajn pre každého na dosah ruky. Nová kolekcia kúpeľňového vybavenia The Gap sa dokonale prispôsobí všetkým potrebám, keďže disponuje kompletnou škálou komponentou tak, aby mala ktorákoľvek alternatíva efektívne a funkčné riešenie. Obklady TIMELINE v jemných pastelových tónoch nechávajú vyniknúť dizajnovo čisté riešené batérie a doplnky. Celok tak pôsobí harmonickým a vyváženým dojmom.
 • Palace/Hall

  Koncept Laufen Palace je koncipovaný tak aby využil akýchkoľvek prednosti keramiky ako materiálu takého. S umývadlami Palace budete mať vždy dostatok odkladacieho priestoru pre svoje potreby. So závesným WC a skrinkami Case sa jedná o ucelenú sériiu pre Vašu kúpeľňu. V kombinácií s chromovanými držiakmi na uteráky Concept 200 je táto rada obzvlášť pôsobivá. Hall je kolekcia obkladov a dlažieb, ktorá rozsvieti interiér svojím výrazným vzorom s efektom neustálého pohybu.
 • Strada/Classic Glam

  Kolekcia STRADA má prirodzene krásny a moderný dizajn. Čistý a priamočiary dizajn výrobkov zaistí lepšiu funkčnosť, ľahšiu údržbu a čistenie. Elegantné závesné toalety a bidety sú spojením vzhľadu a funkčnosti. Skryté upevňovacie prvky prispievajú k modernému dizajnu a jednoduchej montáži.
 • Concept 300/Antigua

  Concept 300 – snáď naflexibilnejšia séria, ktorá Vás iste osloví skvelým dizajnom. Jemne zaoblené detaily sanitárnej keramiky spoločne s nábytkom, ktorý využívá nestárnucú kontrastnú kombináciu bielej a dekoru dreva, vytvárajú vyvážený, kompaktný celok. Závesné prevedenie nábytku opticky zväčší priestor, čo ocenia predovšetkým majitelia menších kúpeľní.
 • Subway 2.0/Bernina

  Kolekcia SUBWAY 2 od spoločnostii Villeroy & Boch prichádza z dizajnérskej dielne Molldesign. Jej hlavným tvorcom je Reiner Moll vsadil na tvarovo dokonalé stvárnenie, osobitý štýl a funkčnosť. Vznikla tak ucelená kolekcia, ktorá napĺňa podstatu slova „nadčasovos“. Dôkaz? SUBWAY 2 patrí k najpredávanejším kolekciam v modernej histórií firmy Villeroy & Boch. Svoj úspech slávi už od svojho uvedenia v roku 2011.
 • Laufen Pro S/Cult

  Kúpeľňová keramika a nábytok LAUFEN PRO S je novým členom úspešnej série LAUFEN pro, ktorá reaguje na požiadavky a trendy terajšej doby. Tato nová séria je štíhlejšia a jemnejšia a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Séria S je kompatibilná s ostatnými sériami Laufen Pro. LAUFEN PRO S ponúka praktické a elegantné riešenie vhodné i do menších kúpeľní.
 • Palace New/Fire&Ice

  Inteligentné a hravé riešenie pre každodenný život a spoločné prebúdzanie ponúka dvojumývadlo Palace, ktorého rozmery sa dajú upraviť na mieru. Vďaka veľkým odkládacím plochám po obidvoch stranách je možné ich zrezať a zabudovať do akéhokoľvek priestoru, dokonca aj vo voľne stojacej verzií. Nezáleží na tom, aký atypický interiér potrebujete vybavit, keramika sa mu prispôsobí. Obzvlášť pôsobivá je táto rada v kombináciís chromovanými držiakmi na uteráky.
 • Sentique/SummerLove

  Kolekcia SENGIQUE s dôrazom na absolutný komfort odspoločnosti Villeroy & Boch. Inšpirácia, kreativita, pôsobivý dizajn s dokonalými tvarmi, vycibrená elegancia a kvalita – to všetko sú atributy, ktoré stoja za touto radou. Hravá farebnosť obkladov, rozkvitnuté kvety, teplé slnko, hrejivý pocit leta.
 • Vero/Bianco Nero

  Rada keramiky VERO je archetyp minimalistickej formy a modernej klasiky. Premietacie plátno alebo monitor počítača, ladnička alebo krabica od mlieka, miestnosť, stôl – náš svět je nemysliteľný bez obdĺžníkov. Možno to je dôvod, prečo je táto kolekcia tak príťažlivá. Svojím minimalistickým dizajnom, impozantným riešením formy, funkčnosti a kvalitou je Vero jedným z nejvšestrannejších keramických rad výrobcu Duravit.
 • iCon/Midway

  Geberit iCon otvára mimoriadny priestor pre individuálny prístup pri zariaďovaní kúpeľni.. Umývadlo s graficky presnými kontúrami zaistí moderné architektonické riešenie kúpelľne. Skrinka pod umývadlom – Extra Comfort – priestranné zásuvky s jemným samozatváracím mechanizmom. Geberit iCon je ideálny pre kreatívne hry s rôznymi úrovňami.
 • Dea/X-Plane

  Dea od spoločnosti Ideal Standard je kolekcia, ktorá aj po rokoch nadchne svojím esteticky nadčasovým dizajnom. Moderná klasika, ktorá bude rozmazávať Vaše telo a omámi Vaše zmysly. V pozadí návrhu tejto novej luxusnej série stojí vynikajúci britský dizajnér Dick Powel, ktorý nenechal žiadny detail náhode. Od materiálov až po použité technológie, od modernej keramiky až po sofistikovaný kúpeľňový nábytok – každý výrobok je starostlivo premyslený a vytvorený s ohľadom na elegantný vzhľad a jeho pomocné vlastnosti.
 • Happy D 2/Koshi

  V koupelně začínáme i končíme svůj den. Kolekce HAPPY D.2 od tvůrčího studia Sieger Design přináší šťastné probuzení, radost, originální vzhled i dokonalé technické provedení. Dominantním a působivým prvkem je volně stojící vana. Koupelně dodává nedocenitelný pocit volnosti. Dopřejte si dokonalý požitek z koupele s Happy D.2.
 • T4/ConCreta

  Nová kolekcia T4 od Vitra znamená minimalistický štýl a vysokú funkčnosť. Zaoblené rohy zmäkčujú obdĺžnikové tvary. Jemnejšie hrany a výška umývadla vytvárajú ľahší, delikátny vzhľad. T4 ponúka viac variant veľkosti a možností inštalácie, vrátane kompaktných návrhov pre riešenie šetrenia priestoru.
 • Concept Cube/Textile

  CONCEPT CUBE je koncept navrhnutý Robinem Levienem, ktorý kombinuje dizajn s požiadavkou na praktičnosť a účelnosť. Ak už plánujete rodinnú alebo elegantnú kúpeľňu pre hostí, ponúka Concept Cube kompletné riešenie, s ktorým nemusíte robiť kompromisy.
 • Concept 50/Blown

  Ekonomická rada kúpeľňového nábytku CONCEPT 50 vychádza z požiadaviek na jednoduché a finančne priateľné vybavenie kúpeľne. Stavili sme na klasické tvary, prírodné odtiene a kompaktnosť zostavy. Korpusy nábytku sú zhotovené zo špeciálnej drevotriesky odolné voči vlhkému prostrediu, dvierka sú z odolnej lakovanej MDF dosky vo vysokom lesku.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Concept 150/Crystal

  Duravit D-Code je kľúčom k elegantnej kúpeľni. Vyznačuje se dobrým jednotne zladeným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Doplnky Duravit D-Code umožňujú radu alternatív a riešení pre všetky mysliteľné situácie. Duravit D-Code je séria, na ktorú veľa ľudí čakalo – možno vrátane Vás. Vhodnou kombináciou všetkých prvkov kúpeľní, vzniká prostredie, kde môžete čerpat energiu a vitalitu.
 • Concept 200/Easy

  Rada CONCEPT 200 predstavuje skvelú kombináciu priaznivých cien a moderného dizajnu. Pokiaľ máte kúpeľňu menších rozmerov, oceníte závesné prevedenie, ktoré opticky zväčší jej priestor. Vaša kúpeľňa tak bude pôsobiť vzdušným dojmom.Napriek tomu budete mať dostatok úložného priestoru pre všetky potrebné veci. Samozrejmosťou sú výsuvy so samodovieraním.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekcia sanitárnej kermiky Concept 300 je charakteristická svojou jednoduchou a modernou eleganciou. Čisté a oblé tvary spolu snúbia praktickosť klasickej keramiky s nádychom moderných trendov v oblasti kúpeľní a sanitárneho vybavenia. Industriálne poňatie kúpeľní doplní neobvyklé poňatie obkladov Geotech, pripomínajúcich prírodný kameň. V spojení s veľkými formátmi keramických dosiek predurčuje tento formát k aplikáciám.
 • Val/Blend

  Séria Blend je inšpirovaná vzhľadom pôvodných materiálov, ktoré sa použivali pre stavbu antických chrámov. Obklady a dlažby s kamenným efektom vyrábajú z jemných porcelánových kameňov, vďaka níž majú hebký sametový povrch. K významné a dominantnej kresbe slúži nenápadný biely kúpeľňový nábytok a sanitárna keramika s čistými tvarmi.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.