Kúpeľňové štúdio Ptáček - pobočka Nitra

Kúpeľňových kójí: 32
Celková plocha: 800 M2

Adresa

Predajňa: Nitra

Ulica: Bratislavská 35

PSČ, Mesto: 949 01, Nitra

GPS: 48° 18.92 N / 18° 3.614 E

Kontakt

Vedúci: Marek Šiška

Telefón: +421 222 111 900

Otváracia doba

Po - Pia 8:00 - 18:00

So 9:00 - 17:00

Otváracia doba skladu

Po - Pia 7:00 -16:30

So 7:30 - 11:30

Pobočka nedisponuje vlastným skladom, pre expedíciu zákazky vždy kontaktujte svojho predajcu! Adresa najbližšieho skladu: Levická 1604, 949 01, Nitra +421 905 372 467

Dohodnite si stretnutie v tomto kúpeľňovom štúdiu

Ako to u nás vyzerá

Kolekcie v predajni

 • Me by Starck | Surface

  Perfektne prispôsobené tvary,ktoré nedominujú priestoru a tým poskytujú dostatočnú slobodu pre individualizáciu a usporiadanie.Produkty,ktoré sú z každej perspektívy súmerné a súčasne sú vhodné pre realizáciu individuálnych predstáv.Výsledkom je ME BY STARCK pozadie pre Váš osobný štýl. Nech už čistý,elegantný,prirodzený alebo úplne neprispôsobivý.
 • Concept 100 Blown

  Aké zvoliť do kúpeľne prvky, aby bola čo najkrajšia? Hľadáme, vyberáme a kombinujeme, vedený túžbou dosiahnúť čo najlepšieho výsledku. Pritom paradoxne práve naša maximálna snaha môže priniesť opačný účinok. Tak dlho vylepšujeme, až kúpeľňu prezdobíme. Jednoduché, pritom ale moderné maximálne funkčné poňatie kúpeľňovej rady Concept 100 Vás neomrzí ani po rokoch.
 • Cubito Koshi

  Cubito charakterizujejednoduché tvary a jasné línie vyšperkované použitím kvalitných materiálov a dokonalým spracovaním. Cubito je koncept, ktorý neomrzí, teraz naviac doplnený o novu radu nábytku a baterií. Inovovaný nábytok má ešte priamejší, jednoduchší dizajn. Skrinky a zásuvky sú bez úchytov, využívajú funkciu push to open –otvorenie iba zatlačením. Čerstvá rada prináša tiež nové farebné prevedenie a ešte kvalitnejší povrch. Séria Koshi značky Imola doplní štýlovo čistý priestor.
 • Tesi Paint

  Nová kolekcia Tesi/Paint ponúka jednoduchý dizajn, ktorý obzvláštni patchwork dekor obkladov. Nová série Ideal Standard Tesi bola navrhnutá uznávaným britským dizajnérom Robertem Levienem. Nádherné zaoblené krivky sanitárnej keramiky kontrastujú s moderními tvarmi kúpeľňového nábytku a vytvárajú tak kolekciu, ktorá nadchne čistým dizajnom a cenovou dostupnosťou.
 • Concept Cube 2.0/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.
 • Edition 400/Oficina

  Vzdušná, moderní koupelna... Nová série od firrmy Keuco Edition 400 nastavuje nové designové trendy v moderní koupelně. Klade velký důraz na individualismus každému budoucímu uživateli.
 • Verity Line/Spotlight

  Kúpeľňa je Vaše útočisko. Miesto, kde budete tráviť drahocenný čas každý deň. Miestnosť, ktorá je rovnako individuálna ako život sám - tento aspekt je presne to, čo by mal designer ponúknuť. Spotlight séria vám poskytne ten správny komfort. Ponúka harmonické a prírodné farby ,celú radu možností. Vilbostone Plus je povrchová úprava, ktorá zlepšuje povrch dlažby. V priebehu výrobného procesu dochádza k vyplneniu mikro pórov v dlažbe a tým sa štruktúra povrchu takto upravenej dlažby stáva ľahšie udržiavateľnou a je odolná proti fľakom a nečistotám.
 • DuraStyle/Evolution Marble

  Séria Duravit DuraStyle bola navrhnutá svetoznámym designerom Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary sa vhodne prispôsobia do akéhokoľvek priestoru. Séria Duravit DuraStyle zahŕňa množstvo umývadiel v rôznych rozmeroch, kúpeľňový nábytok, závesné WC. Je možné kombinovať s bidetovým sedátkom Sensowash Starck, v ponuke tiež nechýba „ klasické“ kombi WC.
 • Connect Air/Genus

  Kolekcia Connet Air je elegantná, štýlová a zároveň praktická. Tenké hrany umývadiel a jemné zakrivenie ostatnej sanitárnej keramiky prinášajú do priestoru kúpeľní pocit vzdušnosti. Connect Air je ideálnym riešením pre tých, ktorý ocenia krásu, pohodlie a majú svoj osobný štýl. Kúpeľňový nábytok Connet Air ideálne doplňuje kolekcia sanitárnej keramiky rovnakého mena.
 • Concept 50/Lure

  Kolekcia Lure vsádza na svoj vysoko lesklý povrch s nepravidelným reliéfom. Vďaka tomu pri dopade svetla na dlaždice môžete obdivovať zaujímavú hru odleskov tieňov, ktorá dáva kúpeľni ďalší rozmer. Efekt ešte umocňujú dlaždice s mozaikovým dekorom. Sanitárna keramika Concept všetko triezvo dopĺňa bez toho, aby na seba upozorňovala.
 • Cube Play

  Názov série obkladov Play jednoznačne vyzýva na jedinečnú činnosť, ktorou je hra. A v tomto prípade ide predovšetkým o hru farieb. Vďaka jemným odtieňom ružovej, šedej a bielej farby dokážete zostaviť naozaj veselú kombináciu, ktorá bude vo vašej kúpeľni pôsobiť príjemne v každej dennej dobe. Ozdobou kolekcie bude bodkovaný dekor.
 • 10° Intensity

  Číslo 10 predstavuje presne toľko stupňov, o koľko sme výrobky z konceptu 10° pootočili alebo naklonili tak, aby uľahčili pobyt v kúpeľni. Geniálne jednoduché riešenie stavia na pôvodne klasickej vani pootočenej o 10 °. Ponúka tak viac odkladacieho priestoru a vďaka zástene umožňuje aj sprchovanie v pohodlnej šírke pre ramená. Všetko dopĺňajú umývadlá pootočené do priestoru a ergonomicky naklonené batérie, ktoré idú naproti vašej ruke.
 • Victoria Raku

  Veľké množstvo prvkov kolekcie Rakovi je možné spolu nápadito kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé kúpeľňové priestory. Séria je zároveň bohatá na rafinované detaily, ktoré ozvláštni každý kútik vašej kúpeľne. S citom môžete namiešať pestrý mix dekorov aj príjemných, k sebe ladiacich farieb. Uvidíte, že sa stanete inšpiráciou aj pre vaše návštevy.
 • Traffic Le Marais

  Rad Le Marais v sebe spája moderný mestský dizajn s vysokou funkčnosťou. Hrá sa s geometrickými tvarmi, ako je obdĺžnik a štvorec, vyskytujúce sa vo veľkom formáte aj v miniatúrnej mozaike. Geometria obkladov a dlažieb nadväzuje na tvary sanitárnej keramiky, ktoré zjemňujú ľahko zaoblené hrany. To všetko dohromady vytvára harmonický celok, ktorý zaručuje aj vysoko komfortné používanie.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekcia sanitárnej kermiky Concept 300 je charakteristická svojou jednoduchou a modernou eleganciou. Čisté a oblé tvary spolu snúbia praktickosť klasickej keramiky s nádychom moderných trendov v oblasti kúpeľní a sanitárneho vybavenia. Industriálne poňatie kúpeľní doplní neobvyklé poňatie obkladov Geotech, pripomínajúcich prírodný kameň. V spojení s veľkými formátmi keramických dosiek predurčuje tento formát k aplikáciám.
 • Avento Century

  Avento má svieži dizajn aj praktický a vynikajúci pomer cena/výkon. Okrem dokonalého vzhľadu má nová kolekcia Villeroy & Boch praktické funkcie - od nábytkového programu s povrchmi z akrylového skla vo štyroch farbách, ktoré umožňujú dostatočný úložný priestor, až po modernú keramiku bezokrajové DirectFlush WC. A všetko s veľkým výberom veľkostí, ktoré uspokojí aj majiteľa menšie kúpelne.
 • Artis/Urban Jungle

  Zjednocovanie interiéru v jednom štýle, to je ďalší trend, ktorý vládne. Vďaka tomu si potom aj v kúpeľni môžete pripadať ako v obývačke. Séria obkladov Urban Jungle to len potvrdzuje, lebo rastlinný motív pôsobí ako dizajnová panna. Keď sa skĺbia s kúpeľňovým nábytkom Legato s pohľadovými plochami v drevenom dekore, ilúzia útulnej izby je dokonalá.
 • Subway 2.0/Natural Blend

  Subway 2 je kolekcia sanitárnej keramiky z dizajnérskej dielne Molldesign. Značka Villeroy & Boch ju vyrobila v roku 2011 a dnes patrí k najpredávanejším. Obklady a dlažba Natural Blend predstavujú súčasný trend vrstvenia kameňa do vysoko kvalitného, na kontrasty bohatého dekoru. Vzniká efekt prírodného kameňa s minerálnou štruktúrou a niekoľkými vrstvami, ktoré sa pri rozrezaní prejavujú ako pruhy.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická séria presných tvarov a kamenného dizajnu. Povrch sa zdá byť drsný a chladný, ale v skutočnosti je príjemný na dotyk. Prírodný matný povrch predurčuje použitie tejto novej série v moderných kúpeľniach. Na výber je v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorých kombináciou sa každý priestor stane nevšedný a originálny.
 • Natural/Alba

  Hlavní tón udávají koupelně obklady z kolekce Alba s věrnou podobou přírodního travertinu. Efekt kamene s nahodilým žilkováním ještě umocňuje reliéfní povrch. Prostor zjemňují obklady v příjemném smetanovém tónu a minimalistický bílý nábytek z kolekce Natural. Třešinkou na dortu je krásná volně stojící vana.
 • Finion/Natural Blend

  Dlho pretrvávajúcim interiérovým trendom sú imitácie prírodných materiálov. V tomto duchu sa nesie aj séria Natural Blend, ktorá dokonale napodobňuje kameň, a to ako štruktúrou, tak aj farbou a dekorom s jemným žilkovaním. V kombinácii so sanitárnou keramikou a nábytkom Finion s dreveným dekorom vznikne kúpeľňa, ktorá dáva pocit zabývanej izbičky.
 • Happy D.2/Allmarble

  Kolekcia Happy D.2 značky Duravit pochádza od tvorivého štúdia Sieger Design. Robustnejšie a príjemné oblé tvary sanitárnej keramiky prinášajú do kúpeľne pokoj a pohodu, sprevádzané skvelým dizajnom a dokonalým technickým prevedením. Spolu s obkladmi a dlažbou z kolekcie Allmarble dokážete vytvoriť priamo umelecké dielo.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v čiernobielej kombinácii spolu vytvárajú zaujímavú nadčasovú kúpeľňu, ktorá sa len tak neopozerá. Dominantným prvkom v priestore je dlažba z kolekcie D_Segni, z ktorej dekoru je možné zostaviť ľubovoľný obrazec, ktorý v tomto prípade vyzerá napríklad ako vzorovaný koberec. Základ tvoria biele obdĺžnikové dlaždice so skosením po obvode.
 • Val/Ceppo di Gré

  Ceppo di Gré je termín pre typicky taliansky kameň, ktorý obsahuje veľké kamienky. Rovnako sa volá aj veľmi jedinečná kolekcia, ktorá obsahuje obklady a dlažbu v studených aj teplých odtienoch a pre oživenie aj 3D mozaiku. Nápadnú sériu treba doplniť jednoduchším nábytkom, ideálne v bielej farbe, čo spĺňa umývadlo Val a minimalistický nábytok Space.
 • Concept Cube/Geotech

  Vďaka najnovším technológiám je možné vtlačiť keramike vernú podobu prírodného materiálu, ako je napríklad kameň. Dôkazom toho je aj kolekcia Geotech, ktorá kameň dokonale imituje, a to prefarbením aj štruktúrou. Kúpeľňu môžete poskladať z obdĺžnikových obkladačiek a doplniť ich mozaikou a narezanými pásikmi a všetko uzemniť štvorcovou dlažbou.