MARAZZI ALCHIMIA listela 0,5x60cm, metal oxide

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 280015553600020157
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 14,26 €

Naša cena: 11,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 5 x 600 mm
Hrúbka: 10 mm
Farba: metal oxide
Materiál: keramika
Mrazuvzdornosť: Nie
Povrch: mat / hladký
Rektifikované: Nie

Nezvyčajné extra veľké rozmery - 60 x 180 cm - to je kolekcia Alchimia. Je inšpirovaná mikrocementom, materiálom s obzvlášť jemnými zrnami a piesočnatými inklúziami, ktoré vytvárajú výrazný lesklý mikro-pixelový vzhľad. Kolekcia je vybavená dvoma rôznymi 3D štruktúrami: Raw, inšpirovaný hladkým povrchom typickým pre mikrocement a Wabi s výrazným vzhľadom debnenia.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.