MARAZZI EVOLUTIONMARBLE dlažba 60x60cm, golden cream

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 278015553600020089
Merná jednotka M2
   

Katalógová cena: 52,99 €

Naša cena: 42,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 60x60 cm
Hrúbka: 10,5 mm
Farba: golden cream
Materiál: keramika spekaná
Mrazuvzdornosť: ÁNO
Povrch: mat
Rektifikované: ÁNO
Odtieňové odchýlky: V3
Protisklz: ÁNO

- dlaždice vhodné pre miestnosti s priemerným ťažkým zaťažením, ako sú: chaty, malé prevádzkové komerčné budovy

Biely mramor s tučne kontrastným žilkovaním a jemný čierny mramor s jemným bielym žilkovaním to je séria EvolutionMarble. Je dodávaná v troch obrovských veľkostiach, doplnená veľkými i malými pásovými kachľami. Kolekcia je určená pre bytové interiéry, obývacie izby, ale aj do komerčných priestorov, ako sú obchody, hotely, reštaurácie a múzeá.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB