MUREXIN FM 60 PREMIUM malta škárovacia 2kg, flexibilná, s redukovanou prašnosťou, šedá

Výrobca Murexin
Kód tovaru 252057557707060070
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 4,74 €

Naša cena: 4,03 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Hmotnosť: 2 kg
Spotreba: cca 0,2 - 0,9 kg/m2
Potreba vody: cca 0,22 l/kg
Šírka škáry bez trhlín: 0,5 - 7 mm
Čas miešania: min. 2 minúty
Spracovateľnosť: cca 2 hodiny
Pochôdzna po: cca 24 hodinách

Farba: šedá

- miešanie elektrickým miešadlom
- flexibilná farebná škárovacia malta s redukovanou prašnosťou, vhodná pre styk s potravinami, po vytuhnutí odolná vode a mrazu, s vynikajúcou poddajnosťou pri spracovaní, veľmi pevná, nenasiakavá, s vysokou odolnosťou proti oteru, bezpečná proti vzniku nežiaducich škvŕn
- v interiéri aj exteriéri na spárovanie keramických obkladov na podlahe i stene
- vhodná pre spárovanie mozaiky, spekané keramiky, veľkoformátových dosiek, na podlahovom vykurovaní, vo vlhkých priestoroch, na terasách, fasádach a balkónoch

Murexin je partnerom v oblasti podláh, obkladov, stavebnej chémie, náterov a zateplenia budov. V každej tejto oblasti ponúka Murexin perfektne zladené výrobky pre profesionálov a domácich majstrov. K palete služieb patria krátke dodacie lehoty, flexibilné veľkosti obalov, školenia pre zákazníkov, posúdenie kvality podkladov vrátane stavebno-technických skúšok.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 388.66 KB
Prohlášení o shodě PDF 143.97 KB
Technický list PDF 147.19 KB
Vzorník barev JPG 102.35 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 388.66 KB
Prohlášení o shodě PDF 143.97 KB
Technický list PDF 147.19 KB
Vzorník barev JPG 102.35 KB