MARAZZI ALCHIMIA obklad 60x180cm, white

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 282016553600020504
Merná jednotka M2
   

Katalógová cena: 98,16 €

Naša cena: 78,53 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 600 x 1800 mm
Hĺbka: 7 mm
Farba: white
Materiál: keramika
Mrazuvzdornosť: NIE
Povrch: mat / hladký
Rektifikované: ANO

Nezvyčajné extra veľké rozmery – 60 x 180 cm – to je kolekcia Alchimia. Je inšpirovaná mikrocementom, materiálom s obzvlášť jemnými zrnami a piesočnatými inklúziami, ktoré vytvárajú výrazný lesklý mikro-pixelový vzhľad. Kolekcia je vybavená dvoma rôznymi 3D strukturami: Raw, inšpirovaný hladkým povrchom typickým pre mikrocement a Wabi s výrazným vzhľadom bednenia.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.