ROCA MERIDIAN poklop bidetu, odnímateľný, s antibakteriálnou úpravou, Slowclose, s nerezovými úchytkami, biela 78062A2004

Výrobca Roca
Kód tovaru 900224571200020005
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 156,85 €

Akčná cena: 109,80 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 31.10.2021

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

- farba: biela
- hmotnosť: 2,5 kg
- s antibakteriálnou úpravou
- Slowclose: spomaľovací mechanizmus sklápania sedátka s poklopom

Výber správnej veľkosti a tvaru kúpeľňového vybavenia už nie je problém vďaka novému setu Meridian. Tento set ponúka 36 modelov umývadiel, toaliet a bidetov v rovnakej dizajnovej línii, ktoré padnú do každej kúpeľne.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

 
 

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: ROCA MERIDIAN poklop bidetu, odnímateľný, s antibakteriálnou úpravou, Slowclose, s nerezovými úchytkami, biela 78062A2004

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?