RAVAK CLASSIC SD P dvierka 375x25x530mm, pravá, biela

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900013668500020003
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 30,00 €

Akčná cena: 25,50 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 31.05.2021

Tovar nájdete online, pre nákup a objednanie produktov prosím navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára.

Technické parametre:
Šírka: 375 mm
Hĺbka: 25 mm
Výška: 530 mm

Farba skrinky: biela

- ľavá varianta
- určená k umývadielku Classic Mini, Mini I Alebo Mini II
- objednáva sa zvlášť korpus skrinky zvlášť biele dvierka v pravej alebo ľavej variante prevedenie!

Inštaluje sa na stenu, nemôžu sa použiť nožičky MR Base
- koncept
- kompletne harmonicky zladený celok pre ZARIADENIE celej kúpeľne
- obsahuje vaňu, umývadlo prípadne aj nábytok
- špeciálne impregnácia drevotrieskových dosiek robiť extrémne vlhkého prostredie v kúpeľni výrazne predlžuje životnosť výrobku
- jednoduchý upratovanie vďaka tvarovému prevedeniu, povrchovej úprave možnosti zavesenie nábytku na stenu

Všetok nábytok Classic je ošetrený špeciálnou hĺbkovou impregnáciou proti vlhkosti. Pre jednoduché upratovanie je možnosť skrinky zavesiť na stenu. Vysoko kvalitné kovanie je dlhodobou zárukou bezporuchovej otvárania zatvárania dvierok. Zrkadlá Classic sú v šírke 600, 700 A 800 mm a majú integrované žiarivky elektrickú zásuvku Entry. Na holiaci Strojček. Umývadlá a skrinky ponúkame v rozmeroch OD 40 cm (mini) umývadielka a v rozmeroch 130 cm (rodinné dvojumývadla) v stredovom prevedenie alebo v ľavej/ pravej variante pre väčšiu variabilitu riešenia dispozície kúpeľne. Tvary skriniek dokonalé ladi s klasickými obdĺžnikovými vaňami alebo rohovými sprchovými kútmi. Radu dopĺňa vysoká skrinka so zásuvkou sklenenými poličkami. Celá rada je koncipovaná tak, abz sa všetky prvky daly ľahko kombinovať.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

 
 

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: RAVAK CLASSIC SD P dvierka 375x25x530mm, pravá, biela

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?