RAVAK ROSA II madlo k vani pravé, nerez B5320000P0

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224368500020289
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 65,00 €

Akčná cena: 55,25 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 29. 2. 2020

Tovar nájdete online, pre nákup a objednanie produktov prosím navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára.

RAVAK ROSA II madlo k vani pravé, nerez B5320000P0

Farba: nerez
- pravá variant
- pre zvýšenie bezpečia vo vani
- k vani Rosa II je možné zaobstarať aj podhlavník Rosa II

Svoju vaňu môžete vyšperkovať príjemnými doplnky, ktoré vám z každej kúpeľa vytvorí nezabudnuteľný zážitok . K vybraným vaniam ponúkame madlá v bielej, šedej, zelenej farbe a v prevedení nerez. Podhlavníky RAVAK sú vyrobené z poťahovaného polyuretánu a každý bol navrhnutý špeciálne pre danú vaňu tak, že ich nie je možné medzi sebou zamieňať. Ponúkame je tiež vo farbe bielej, šedej alebo zelenej. K vani si môžete zakúpiť aj originálne vaňové odtokové komplety, pri ktorých použitie poskytujeme záruku na vane 10 rokov. Pre montáž vaňových zásten a dverí ponúkame okrem iného i profesionálne silikón RAVAK.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 223.03 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 223.03 KB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: RAVAK ROSA II madlo k vani pravé, nerez B5320000P0

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?