RAVAK BRILLIANT BSD2 90R sprchové dvere 900x1950mm, dvojdielne, pravé, sklo, chróm/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055668507050624
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 408,00 €

Naša cena: 346,80 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 890-905 mm
Výška: 1950 mm
Šírka vstupu: 529 mm
Šírka pevného segmentu: 303 mm
Šírka dverí: 554 mm
Hrúbka výplne pevný segment/dvere: 8/6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent (bez dekoru)
Prevedenie pántov, úchytov a madiel: chróm

UPOZORNENIE: výrobok sa skladá z 2 samostatných častí (zástena + B SET-80). JE NUTNÉ OBJEDNAŤ OBE ČASTI VÝROBKU ZVLÁŠŤ

- RAVAK AntiCalc® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň
- Zdvihový mechanizmus v rade Chrome, SmartLine a Brilliant zaisťuje aretáciu dverí v základnej polohe, ich automatické dovieranie a nadvihnutie nad prahovou lištou pri otváraní
- výrobok je ponúkaný v ľavom a pravom variante
- sprchovací kút sa kombinuje s B SET (pánty, úchyty, madlo, montážna sada)
- sprchovací kút je dodávaný v zložení: sklenený kút v jednom balení. V druhom balení (B SET) sú kovové časti a pre rozmer 100 aj 1 ks krátkeho držiaka (DBK). Nutné objednať obe časti výrobku samostatne (sklá + B SET).

Pri sprchovacích kútoch Brilliant sme zúročili skúsenosti získané desiatkami rokov poctivej práce na vývoji sofistikovaných a kvalitných produktov. Ručné spracovanie najmenších detailov, nekompromisná kvalita materiálov a náš pocit zodpovednosti voči zákazníkom, to všetko robí zo sprchových kútov a dverí radu Brilliant majstrovské dielo.

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne (do vymurovanej niky) na vaničky alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom či podlahovou vpustou.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.96 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 3.96 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB