RAVAK PIVOT PDOP2 120 sprchové dvere 1161-1211x1900mm, dvojdielne, otočné, pivotové, sklo, biela/biela/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055668507050601
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 471,00 €

Naša cena: 400,36 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 1161-1211 mm
Výška: 1900 mm
Šírka vstupu: 592 mm
Hrúbka výplne: 6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent
Farba profilu: biela
Prevedenie čapov a madiel: biela

- nezničiteľný pivotový mechanizmus otvárania dverí
- výrobok sa skladá z jedného rovného pevného dielu a jedného rovného otočného dielu, ktorý tvorí otočné dvere
- otočením výrobku o 180° získate ľavý alebo pravý variant otvárania dverí
- RAVAK AntiCalc® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne (ideálne do vymurovanej niky alebo v kombinácii s pevnou stenou PPS) na vaničky alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom. Kombináciou s dvoma pevnými stenami typu PPS vytvoríte sprchovací kút v tvare „U“. Použitím nastavovacieho profilu PNPS je možné výrobky rozšíriť o 20 mm, preto sa dokonale prispôsobia stavebným nerovnostiam až o 4 cm na každej strane.

Sprchové kúty a dvere Pivot, sú vybavené nezničiteľným pivotovým mechanizmom otvárania a zatvárania dverí. Pivot (nerezový čap) presne zapadá do plastového puzdra, kde sa otáča. Vďaka pevnostným a klzným vlastnostiam materiálov nie je nutné mechanizmus mazať. Jednoduchosť dizajnu spolu s nenáročným systémom otvárania dverí zaručuje veľmi ľahkú údržbu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 44.44 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 44.44 KB