RAVAK PIVOT PSKK3 80 sprchovací kút 770-795x1900mm, štvrťkruhový, sklo, biela/biela/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055768507050756
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 575,00 €

Naša cena: 460,01 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 770-795 mm
Výška: 1900 mm
Šírka vstupu: 490 mm
Hrúbka výplne: 6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent
Farba profilu: biela
Prevedenie čapov a madiel: biela

- nezničiteľný pivotový mechanizmus otvárania dverí
- RAVAK AntiCalc® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň
- výrobok tvorí dva pevné rovné diely a jeden ohýbaný diel tvoriaci otočné dvere
- otočením výrobku o 180° získate ľavý alebo pravý variant otvárania dverí

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne na vaničky alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom či podlahovou vpustou. Pokiaľ nedisponujete vymurovaným rohom, priečku môžete nahradiť pevnou stenou typu PPS. Pomocou nastavovacích profilov PNPS sa výrobok dokáže prispôsobiť stavebnému otvoru až o 4 cm na každej strane. Ostatné rozmery a varianty sprchového kúta riešime na mieru.

Sprchové kúty a dvere Pivot, sú vybavené nezničiteľným pivotovým mechanizmom otvárania a zatvárania dverí. Pivot (nerezový čap) presne zapadá do plastového puzdra, kde sa otáča. Vďaka pevnostným a klzným vlastnostiam materiálov nie je nutné mechanizmus mazať. Jednoduchosť dizajnu spolu s nenáročným systémom otvárania dverí zaručuje veľmi ľahkú údržbu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 1.05 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 1.05 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB