TOTO

Privátne iba v našej predajnej sieti.

 

TOTO, je predným japonským výrobcom sanitárnej keramiky a už viac ako 33 rokov priekopníkom vo vývoji a výrobe zariadení WASHLETs (hygienické WC). Prvé hygienické WC bolo firmou TOTO vyrobené v roku 1980. Dnes sa WASHLETs nachádzajú v 65 % japonských domácnostiach.

Tieto skúsenosti sa odrážajú aj v ich výrobkoch. TOTO znamená vybavenie kúpeľní na najvyššej úrovni, s paletou výrobkov od keramiky a armatúr až po nábytok a príslušenstvo. Minimalistický design sa orientuje na techniku, ktorá je vo výrobkoch integrovaná tak, že ju môžete cítiť a využívať - ale nie vidieť.

Kompletné série sanitárnej keramiky – WC, bidety, vane, bazéniky, umývadlá a kúpeľňový nábytok Tornado Flush – patentovaný systém splachovania WC s tromi tryskami, ktorý vyčistí celý vnútorný priestor s nevídanou dôkladnosťou. Voda pod tlakom z troch trysiek preniká vírivým pohybom do každého záhybu misy. Pre normálne splachovanie stačia iba 3 litre, takže tento systém je úsporný pre nás a zároveň i šetrný voči životnému prostrediu. WC zo sortimentu TOTO majú inteligentne prepracovaný tvar bez okrajov a skrytých záhybov. Vďaka tomuto tvaru je toaletu ľahšie čistiť a na okrajoch nepriľnú žiadne nečistoty. Nie menej dôležitým sortimentom v ponuke TOTO sú zariadenia so systémom Washlet. Jedná sa o bidetové sedadlo s antibakteriálnym povrchom keramiky, vysušovaním, oplachom teplou vodou a deodorizérom. Na celom svete sa predalo už 33 000 000 kusov. V ponuke je celkom 6 typov Washletov. Najvyššie série majú i diaľkové ovládanie.

  • TOTO - japonská keramika exkluzivně v naší síti
  • TOTO - japonská keramika exkluzivně v naší síti
  • TOTO - japonská keramika exkluzivně v naší síti
  • TOTO - japonská keramika exkluzivně v naší síti

 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Toto Washlet PDF 1.91 MB
Concept - Sprchovací toalety 2023 PDF 3.73 MB