Návrhy

Grafické návrhy spracovávame priamo na všetkých našich kúpeľňových štúdiách. Naši preškolení grafici vyladia finálny design kúpeľne, ktorý vychádza z vami zvoleného výberu sortimentu. S pomocou grafického programu ViSoft a skúsenosti a šikovnosti našich pracovníkov môžete vidieť vašu novú kúpeľňu ešte pred samotnou realizáciou. Program ViSoft umožní dokonalú 3D vizualizáciu daného priestoru, tzv. grafický 3D návrh.

Grafický návrh je spoplatnený vratnou zálohou 50 € vrátane DPH. Záloha vám bude odčítaná z objednávky v celkovej hodnote min. 550 € vrátane DPH alebo pri kompletnej objednávke obkladov a dlažieb. V tomto prípade akceptujeme i objednávky v celkovej hodnote nižšej ako 550 € vrátane DPH.

Z finálne odsúhlasenej vizualizácie vám ďalej ponúkame spracovanie 3D vizualizácie vo fotokvalite – fototuning. Na vybraných pobočkách máte takisto možnosť prezrieť si návrhy prostredníctvom 3D okuliarov. Poplatok za fototuning je 10 € vrátane DPH za jeden pohľad. Poplatok je nevratný. Poplatok za použitie 3D okuliarov je 24 € za grafický návrh kúpeľne a WC. Poplatok je nevratný. Po záväznom objednaní a zaplatení zálohy na tovar vám spoločne s finálnym 3D návrhom odovzdáme i tzv. obkladačský plán, teda podklad pre realizáciu obkladačských prác. Súčasťou bude i technická správa – odporúčané materiály, lišty, škárovacie hmoty atď. Samozrejmosťou je položkový výpis sortimentu s ponukou priamo pre vás.

 

Dokumentácia zákazky

Pre predstavu vám ukážeme výsledok našej spoločnej práce so zákazníkmi spracované pre jednotlivé kolekcie kúpeľní. Spoločne s výpisom materiálu, cenovou ponukou a grafickým návrhom ku skompletizovaní zákazky od nás dostanete technickú správu a kladečský plán. Všetko čo budete potrebovať ku stavbe vašej novej kúpeľne.

3D grafické návrhy

 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Podmienky dopravy a 3D návrhu PDF 345.03 KB
Technická správa PDF 243.40 KB
3D návrhy PDF 549.76 KB
Kladečský plán PDF 1.14 MB