Návrhy

Grafické návrhy spracovávame priamo na všetkých našich kúpeľňových štúdiách. Naši preškolení grafici vyladia finálny design kúpeľne, ktorý vychádza z vami zvoleného výberu sortimentu. S pomocou grafického programu ViSoft a skúsenosti a šikovnosti našich pracovníkov môžete vidieť vašu novú kúpeľňu ešte pred samotnou realizáciou. Program ViSoft umožní dokonalú 3D vizualizáciu daného priestoru, tzv. grafický 3D návrh.

Grafický návrh je spoplatnený vratnou zálohou vo výške 50 € s DPH. Záloha vám bude odpočítaná z následnej platby za odber tovaru v celkovej hodnote min. 750 € (v predajných cenách s DPH) alebo pri objednávke sortimentu obkladov a dlažieb. V prípade objednania obkladov a dlažieb akceptujeme zákazky v celkovej hodnote nižšej ako 750 € s DPH.

Ďalšie varianty a poplatky za grafické návrhy a doplnkové služby sú uvedené v cenníku nižšie:

Cenník grafických návrhov Kúpeľní Ptáček

Grafické návrhy Cena
(s DPH)
Počet návrhov Počet zmien Upresnenie obsahu
Základný grafický návrh 50 €
1 1** Vratná záloha - v prípade objednania obkladov a dlažieb podľa spracovaného návrhu alebo pri objednávke nad 750 € sa cena grafického návrhu odpočítaná späť. V cene zálohy je vizualizácia kúpeľne, wc a chodby do 20 m2. Za každú ďalšiu kúpeľňu, pokládku dlažby v dome väčšej ako 20 m2 je účtovaná ďalšia záloha vo výške 50 € s DPH. Spracovanie návrhu do 5-tich pracovných dní.
Kladačské plány a technická správa Zadarmo 1 Každý finálny návrh po odsúhlasení klientom obsahuje kladačské plány a technickú správu.
Visoft 360° Zadarmo 1 Odsúhlasený návrh je vždy zaslaný v panoramatickom pohľade na kúpeľňu - 360 ° panorama celej kúpeľne.
3D okuliare Zadarmo 1 Virtuálna realita na vybraných štúdiách - panoramatický 3D pohľad na kúpeľňu s využitím 3D okuliarov z jedného vybraného miesta v kúpeľni.

Príplatkové služby

Položka Cena
(s DPH)
Počet návrhov Počet zmien Upresnenie
Grafický návrh Express 50 € 1 Nevratný poplatok. Spracovanie návrhu do 48 hodín.
Zmena obkladu (iná séria), rovnaký pôdorys a dispozícia kúpeľne 25 € 1 1** Nevratný poplatok. Spracovanie návrhu do 3 pracovných dní. V cene poplatku za zmenu je možné spracovať ďalšiu úpravu, podľa pravidiel popísaných nižšie.
Úprava návrhu obkladu/dlažby nad rámec povolených zmien 10 € 1 Nevratný poplatok. Spracovanie návrhu do 3 pracovných dní.
Fototunning 40 € 1 Nevratný poplatok. Vyrenderované vizualizácie vo fotokvalite. Cena za 4 pohľady. Spracovanie do 5-tich pracovných dní.
3D okuliare Fototunning 60 € 1 Nevratný poplatok. Virtuálna realita vo fotokvalite na vybraných štúdiách. Poplatok za virtuálnu realitu z jedného vybraného miesta v kúpeľni.

**Zmeny sú akceptované iba v pôvodnom výbere obkladu, dlažieb a sanitárneho vybavenia. Zmeny série obkladu a dlažieb, iný výber sanitárneho vybavenia a dispozičné zmeny sú spoplatnené v rámci cenníka ako nový návrh vizualizácií.

návrhy koupelen Visoft

Dokumentícia zákaziek

Pre predstavu vám ukážeme výsledok našej spoločnej práce so zákazníkmi spracovanej pre jednotlivé kolekcie kúpeľní. Spoločne s výpisom materiálu, cenovou ponukou a grafickým návrhom na kompletizáciu zákazky od nás dostanete technickú správu a kladačský plán. Všetko čo budete potrebovať na stavbu vašej novej kúpeľne.

3D grafické návrhy

 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Podmienky dopravy a 3D návrhu PDF 1.26 MB
3D návrhy PDF 3.39 MB
Plán kladenia PDF 1.62 MB
Technická správa PDF 489.71 KB