SOLIDA sada M12x140mm, na upevnenie bojlerov, oceľ, pozink

Výrobca Solida
Kód tovaru 144013048500000414
Merná jednotka KS
   

Naša cena 3,11 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

SADA OBSAHUJE:
- 2x kombišroub,
- 2x hmoždinka D14 nylon nebo16x140,
- 2x matica M12,
- 2x podložka oceľová veľkoplošná,
- 1x sáčok plastový


TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer skrutky: M12x140 mm

Materiál: oceľ
Povrchová úprava: galvanicky pozinkované

Konštrukcia výrobkov Solida je daná dlhoročným vývojom. Kladie veľký dôraz na kvalitu výrobkov. Upevňovacie systémy Solida dodáva na český a zahraničný trh cez 20 rokov. Svojou dostupnosťou, výberom dodávateľov a šírkou sortimentu ponúka vysokú mieru flexibility výroby a rozsah výrobného spektra. Partnerom ponúka tiež zákazkovú výrobu podľa požiadaviek. Vybrané výrobky vyrába z pozinkovaného materiálu, nerezu A2, popr. A4.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.57 MB
Prohlášení o shodě PDF 947.18 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.57 MB
Prohlášení o shodě PDF 947.18 KB