VITRA S50 závesné WC 355x520mm, vodorovný odpad, hlboké splachovanie, biela

Výrobca Vitra
Kód tovaru 228077587705000000
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 93,07 €

Naša cena: 67,94 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 355 mm
Hĺbka: 520 mm
Hmotnosť: 26,2 kg

Farba: biela

- celokapotované
- WC sedátko nutné objednať zvlášť

Vitra S50 séria ponúka funkčné a praktické riešenie pre projekty všetkých veľkostí - od turistických zariadení, nemocníc a opatrovateľských domov až po bytové komplexy a súkromné obydlia. Vitra zareagovala sériou S50 na požiadavky architektov, ponúka výrazný štýl a funkčnosť v prostredí všetkých kúpeľní, zaisťuje dokonalú hygienu a čistotu vďaka množstvu inovatívnych riešení a pokročilej technológii.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 3.07 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.17 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 3.07 MB
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.17 MB