HANSGROHE METRIS umývadlová batéria 89mm, stojánková, páková, s odtokovou súpravou s tiahlom, chróm

Výrobca Hansgrohe
Kód tovaru 260066032000050222
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 290,52 €

Akčná cena: 203,36 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 12.12.2021

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Vývod: 89 mm
Výška: 160-187 mm
Rozmer prívodov: DN15
Prietok pri 0,3 MPa: 5 l/min

Farba: chróm

- pre umývadielka
- ComfortZone 100
- normálny prúd
- keramická kartuša
- nastaviteľné obmedzenie teploty
- vhodné pre prietokový ohrievač
- Odtoková súprava s tiahlom G 5/4"
- materiál odtokového ventilu: kov

ComfortZone - priestranné miery, vycibrená technika, intuitívne ovládanie. Skvelý dizajn, vysoké bezpečnostné normy a veľké plus v pohodlí: sprchy, batérie a termostaty Hansgrohe, ktoré nesú túto značku, zväčší Vašu ComfortZone.
AirPower - Hansgrohe mieša pri tejto sprchovej technológie vodu a vzduch, a vďaka tomu si môžete naplno užiť príjemné perlící AirPower po celom tele. Pretože vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaša využitie vody bude efektívnejšia.
QuickClean - kto má rád čistenie? Náš vynález QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. Dávajte si pozor na kópie: Iba logo QuickClean ručí za pravú kvalitu Hansgrohe!
EcoSmart - batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Tak znížite Vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte tak drahocenné finančné prostriedky.

Chcete mať doma zóny komfortu, kde sa môžete nechať rozmaznávať, a to všetko si môcť užiť všetkými zmyslami? Spoločnosť Hansgrohe vám pomôže premeniť kúpeľňu a kuchyňu v miesta, kde sa budete cítiť dobre. Aby ste deň začali sviežo a mohli ho zakončiť príjemnou relaxáciou. Pretože vodu milujeme. Pretože nás baví, keď môžeme ľudí, ako ste vy, po celej zemeguli rozmaznávať peknými výrobky. Pretože sme ctižiadostiví, stále sa snažíme zlepšovať sa.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.01 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.01 MB

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: HANSGROHE METRIS umývadlová batéria 89mm, stojánková, páková, s odtokovou súpravou s tiahlom, chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?