Swipe to the left

Letné zľavy v sieti Kúpeľne Ptáček

Kúpeľňové vybavenie teraz s výraznými zľavami -30 % a viac.

Letné zľavy v sieti Kúpeľne Ptáček

Letné zľavy pre vašu kúpeľňu

Leto vnímame ako dobu kúpania a pobytu v prírode. Ale nie vždy je krásne počasie. Preto veľmi radi využijeme svoju vlastnú kúpeľňu. Kúpeľňa musí byť tiež miestom maximálnej relaxácie, pohody a odpočinku, nielen miestom obyčajnej očisty. Možno nastal čas, aby ste si užili leto v novej kúpeľni.

Je tu skvelá ponuka

Teraz si môžete zaobstarať kúpeľňové vybavenie s výraznými zľavami až -30 %! Na vybrané produkty sme pre Vás pripravili zľavy ešte atraktívnejšie! Vyberajte v našom online katalógu produktov alebo sa zastavte na niektorom z kúpeľňových štúdií Ptáček a nechajte si pripraviť najlepšiu ponuku od našich špecialistov, vrátane grafického návrhu. Navrhneme Vám kúpeľňu podľa vášho želania prepracovanú do každého detailu.

Aj návrh má podobu reálnej kúpeľne

Vďaka novým moderným technológiám vám ukážeme ako bude kúpeľňa vyzerať, pomocou špeciálneho softvéru VISOFT, ktorý umožňuje dokonalú 3D vizualizáciu daného priestoru. Na vybraných kúpeľňových štúdiách na vás čakajú ešte dokonalejšie zážitky. Pomocou rozšírenej virtuálnej reality si môžete všetko prezrieť pomocou 3D panoramatického pohľadu v 3D okuliaroch. Z finálne odsúhlasenej vizualizácie Vám ponúkneme možnosť spracovania 3D vizualizácií vo fotokvalite - fototuning, ktorá vykreslí vašu kúpeľňu v reálnych farbách.

Teraz je ten správny čas urobiť prvý krok k vašej novej kúpeľni. Neodkladajte preto návštevu najbližšieho kúpeľňového štúdia Ptáček vo vašom okolí alebo si rovno dohodnite schôdzku s našim špecialistom.

Cena je platná iba pri platbe v hotovosti, kartou alebo prevodom pred dodávkou. Akcia sa nevzťahuje na developerské projekty.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
sk-obchodni-podmienky-leto-2020-06_1.pdf PDF 461.18 KB