CONCEPT 100 univerzálny držiak 64mm chróm

Výrobca Concept
Kód tovaru 270006591400000000
Merná jednotka KS
   

Bežná cena: 10,49 €

Akčná cena: 7,87 € s DPH * cena je včetně slev

Akčná cena je platná do: 29. 2. 2020

Tovar nájdete online, pre nákup a objednanie produktov prosím navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára.

CONCEPT 100 univerzálny držiak 64mm chróm

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Priemer: 64 mm
Hĺbka: 98 mm
Výška: 57 mm

Farba: chróm

Kúpeľňové doplnky CONCEPT 100 berú do úvahy každý detail vašej kúpeľne - jednoduché tvary a čistý dizajn úplne zodpovedajú moderným požiadavkám na estetiku a ergonómiu. Séria CONCEPT 100 predstavuje ucelený program - všetko nájdete vždy na správnom mieste a okamžite na dosah. Kúpeľňové doplnky CONCEPT 100 prezentujú dokonalé spojenie užitočnosti a praktickosti s eleganciou a čistými líniami. Sú vyrobené z odolných materiálov v kombinácii chrómu a krištáľového skla. Séria CONCEPT 100 ponúka ucelený kúpeľňový program za priaznivú cenu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

 
 

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: CONCEPT 100 univerzálny držiak 64mm chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?