CONCEPT 100 madlo 300mm, chróm

Výrobca Concept
Kód tovaru 270022591400020001
Merná jednotka KS
   

Odporúčaná cena 14,15 € s DPH *

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozteč: 300 mm
Dĺžka: 357 mm
Hĺbka: 90 mm

Farba: chróm

Kúpeľňové doplnky CONCEPT 100 berú do úvahy každý detail vašej kúpeľne - jednoduché tvary a čistý dizajn úplne zodpovedajú moderným požiadavkám na estetiku a ergonómiu. Séria CONCEPT 100 predstavuje ucelený program - všetko nájdete vždy na správnom mieste a okamžite na dosah. Kúpeľňové doplnky CONCEPT 100 prezentujú dokonalé spojenie užitočnosti a praktickosti s eleganciou a čistými líniami. Sú vyrobené z odolných materiálov v kombinácii chrómu a krištáľového skla. Séria CONCEPT 100 ponúka ucelený kúpeľňový program za priaznivú cenu.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

 
 

Pre tento produkt ešte nemáme žiadne recenzie.

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: CONCEPT 100 madlo 300mm, chróm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Ako ste spokojní s týmto produktom?