MARAZZI ALCHIMIA WABI obklad 60x180cm 3D, greige

Výrobca Marazzi
Kód tovaru 282016553600020515
Merná jednotka M2
   

Katalógová cena: 97,39 €

Naša cena: 77,92 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer: 600 x 1800 mm
Hrúbka: 9 mm
Farba: greige
Materiál: keramika
Mrazuvzdornosť: NIE
Povrch: mat / štruktúra
Rektifikované: ÁNO

Nezvyčajné extra veľké rozmery - 60 x 180 cm - to je kolekcia Alchimia. Je inšpirovaná mikrocementom, materiálom s obzvlášť jemnými zrnami a piesočnatými inklúziami, ktoré vytvárajú výrazný lesklý mikro-pixelový vzhľad. Kolekcia je vybavená dvoma rôznymi 3D štruktúrami: Raw, inšpirovaný hladkým povrchom typickým pre mikrocement a Wabi s výrazným vzhľadom debnenia.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.