RAVAK 973.00 sprchová tyč 910mm, s posuvným držiakom, chróm

Výrobca Ravak
Kód tovaru 900224168500020002
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 64,00 €

Naša cena: 54,40 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 125 mm
Výška: 910 mm

Farba: chróm

- špeciálna posuv - celomosadzný systém posuvu držiaku sprchy jednou rukou. Stačí stlačiť páčku a presunúť sprchu do ľubovoľnej polohy
- vhodné: k sprchovacím, vaňovým, podomietkovým batériám k termostatické batériu a k sprchovacím růžicím a hadiciam RAVAK

Celá rodina ocenia extra dlhou a otočnú sprchovú tyč. Posuvný držiak a možnosti smerovania poskytuje príjemnú sprchu pre malých aj veľkých.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 138.88 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o shodě PDF 138.88 KB