CONCEPT CASCADE SLC PCA perlátor M24x1 úsporný, chróm

Výrobca Neoperl
Kód tovaru 900226058800020001
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 10,20 €

Naša cena: 8,16 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Prietok 5,0 l / min.
Vonkajší závit: M24x1

Farba: chróm

Rad perlátorov CASCADE SLC s označením PCA umožňuje regulovať prietok vody v rozsahu 5, 6 alebo 7 l / min. podľa zvoleného typu obmedzovača prietoku bez ohľadu na tlak vody. Navyše skratku SLC = Smart Lime Clearing môžeme voľne preložiť ako "Inteligentné odstraňovanie vodného kameňa", čo možno tiež popísať inými slovami ako maximálnu odolnosť proti zaneseniu vodným kameňom. Jednoduchým trením perlátora sa jednoducho odstráni usadený vodný kameň. Navyše výrobky s označením AC (auto-clean) majú automatickú samočistiacu funkciu, kedy sú jednotlivé čiastočky vodného kameňa periodicky vyplachované z perlátora. Pre vyčistenie perlátorov radu CASCADE SLC nie je nutná ich demontáž. Perlátory radu CASCADE SLC vynikajú perfektným smerovaním prúdu a sú veľmi tiché. Samozrejmosťou sú všetky potrebné národné i medzinárodné atestácie a certifikácie. Rad CASCADE SLC PCA nie je vhodný pre využitie v kombinácii s nízkotlakovými ohrievačmi.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.