AZP BRNO AUP 29.B pisoár Apollo 340x560mm, s automatickým, inteligentným splachovačom, biela

Výrobca AZP
Kód tovaru 258032007504950022
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 648,98 €

Naša cena: 519,19 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 340 mm
Výška: 560 mm
Hmotnosť: 10,5 kg
Prívod vody: G 1/2“
Tlak vody: 0,2 – 0,8 MPa
Priemer odpadu: 50 mm
Doba splachovania: 5 s

VÝKONOVÉ PARAMETRE:
Napájanie: z batérie 6 V (4x AA batérie)

Farba: biela

- inteligentné splachovanie
- samonasávací sifón
- jednoduchá montáž bez stavebného zásahu
- na spláchnutie stačí iba 1 liter vody
- hygienické spláchnutie
- jedinečný upratovací mód

AUP 29 (keramika APOLLO od výrobcu Cersanit) je keramický pisoár s automatickým inteligentným (IQ) splachovacím zariadením. Elektronika sníma a vyhodnocuje procesy v sifóne, na základe čoho dá pokyn na spláchnutie. Na spláchnutie stačí iba jeden liter vody. Pokiaľ dôjde k priblíženiu k pisoáru bez jeho následného použitia, riadiaca elektronika nereaguje. Tým sa zabráni zbytočnému splachovaniu pri náhodnom a krátkodobom vstupe (prechod okolo pisoáru a pod.). Po 24 hodinách pokoja pisoár automaticky spláchne. Konštrukčné riešenie splachovača umožňuje jednoduchú montáž, ktorá pozostáva z jednoduchého pripojenia a zavesenia keramiky na stenu. Vzhľadom na uloženie všetkých prvkov v keramike je splachovač chránený pred mechanickým poškodením, a to aj úmyselným. Pisoár neobsahuje žiadne optické prvky a odstraňuje teda nevýhody senzorovej technológie, ako je zašpinenie alebo poškodenie snímacích diód a ich zhoršená citlivosť na tmavé farby.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 90.35 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.08 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Montážní návod PDF 90.35 KB
Prohlášení o vlastnostech JPG 100.08 KB