DEN BRAVEN montážna pena 500ml, zelená

Výrobca Den Braven
Kód tovaru 252057515500000002
Merná jednotka KS
   

Naša cena 8,24 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Obsah: 500 ml
Tepelná odolnosť: -40 / + 90 ° C (po vytvrdnutí)
Aplikačná teplota: +5 / + 35 ° C
Doba vytvorenia nelepivej vrstvy: ? 10 - 15 minút
Rezateľnosť (v závislosti na rozmeroch škáry alebo dutiny): 60 - 100 minút
Vytvrdený: í ? 5 - 24 hod

- bez nutričnej hodnoty pre hmyz alebo hlodavce, nepodporuje rast plesní a húb
- vysoká priľnavosť a lepivosť k rôznym stavebným podkladom - betón, murivo, kameň, drevo, polystyrén, nemäkčené PVC apod.

Montážna pena je vhodná pre montáže dverných zárubní a okenných rámov, vyplňovanie dutín, montážnych priestorov medzi panelmi, murovanými priečkami, stropom a podlahou. Pre svoje vlastnosti sa montážna pena používa ako výborná tepelná izolácia povalových priestorov alebo kúpeľňových vaní. Vhodná aj pre zvukové izolácie. Montážna pena sa dodáva aj v špeciálnych úpravách ako zimná pena s možnosťou aplikácie až do - 15 ° C, ďalej ako studniarska pena pre styk s pitnou vodou. Pri požiadavke na odolnosť voči splaškovej vode žiadajte kanalizačnú penu. Trieda reakcie na oheň u montážnej peny je F podľa ČSN EN 13501-1.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 289.75 KB
Prohlášení o shodě PDF 157.07 KB
Technický list PDF 112.45 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Bezpečnostní list PDF 289.75 KB
Prohlášení o shodě PDF 157.07 KB
Technický list PDF 112.45 KB