KOLO TWINS umývadlo 500x460x175mm, klasické, vnútri pravouhlé, s otvorom pre batériu, s prepadom, biela

Výrobca Kolo
Kód tovaru 220017047600500033
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 118,74 €

Naša cena: 89,05 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 500 mm
Hĺbka: 460 mm
Výška: 175 mm
Hmotnosť: 16 kg

Farba: biela

- pravouhlé umývadlo
- s otvorom pre batériu
- s prepadom
- pre kombináciu s oválnym sifónom 99107, s pravouhlým sifónom 99108 a uzatvárateľným odtokovým ventilom k umývadlu 99111
- sériu TWINS možné kombinovať s WC a bidetmi sérií Style, Primo alebo ďalšími sériami zn. KOLO

Využitie modernej technológie umožnilo vytvorenie výrazných tvarov umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na moderné tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Nové skrinky pod umývadlo a vysoké skrinky sa dodávajú vo farbách biela lesklá, čierna matná alebo strieborný grafit (dekor dreva). Umývadlá Twins môžu byť tiež kompletované s nerezovým sifónom a umiestnené na doske, čo podčiarkuje ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napr. i na vybavenie verejných priestorov.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.21 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Prohlášení o vlastnostech PDF 1.21 MB