RAVAK PIVOT PDOP1 90 sprchové dvere 861-911x1900mm, jednodielne, otočné, sklo, satin/transparent

Výrobca Ravak
Kód tovaru 238055668507050486
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 439,00 €

Naša cena: 373,15 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Šírka: 861-911 mm
Výška: 1900 mm
Šírka vstupu: 592 mm
Hrúbka výplne: 6 mm

Materiál výplne: bezpečnostné sklo
Typ výplne: transparent (bez dekoru)
Farba profilu: satin

- otočením výrobku o 180° získate ľavý alebo pravý variant otvárania dverí
- výrobok sa skladá z jedného rovného otočného dielu, ktorý tvorí otočné dvere
- RAVAK AntiCalc® vytvára na skle neviditeľný štít odpudzujúci vodu a chráni tak sklo pred usadzovaním nečistôt, ako je napr. vodný kameň

Montuje sa do obloženého rohu kúpeľne (ideálne do vymurovanej niky alebo v kombinácii s pevnou stenou PPS) na vaničky alebo priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom. Kombináciou s dvoma pevnými stenami typu PPS vytvoríte sprchovací kút v tvare „U“. Použitím nastavovacieho profilu PNPS je možné výrobky rozšíriť o 20 mm, preto sa dokonale prispôsobia stavebným nerovnostiam až o 4 cm na každej strane. Výrobok s označením biela/biela má rám aj čapy a madlá v prevedení bielej farby, v ostatných označeniach sú súčasťou výrobku čapy a madlá v prevedení satín. Sprchové dvere vieme riešiť aj na mieru.

Sprchové kúty a dvere Pivot, sú vybavené nezničiteľným pivotovým mechanizmom otvárania a zatvárania dverí. Pivot (nerezový čap) presne zapadá do plastového puzdra, kde sa otáča. Vďaka pevnostným a klzným vlastnostiam materiálov nie je nutné mechanizmus mazať. Jednoduchosť dizajnu spolu s nenáročným systémom otvárania dverí zaručuje veľmi ľahkú údržbu. Pivotový mechanizmus - kvalitný nerezový pánt, ktorý sa pri otváraní dverí otáča okolo svojej osi. Tento systém je vďaka svojej jednoduchosti takmer nezničiteľný a bezúdržbový.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 34.79 KB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 2.15 MB
Montážní návod PDF 257.66 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 199.15 KB
Technický list PDF 34.79 KB