HANSGROHE FOCUS páková vaňová batéria na stenu, chróm

Výrobca Hansgrohe
Kód tovaru 260067532000200060
Merná jednotka KS
   

Katalógová cena: 193,92 €

Naša cena: 135,74 € s DPH

Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo technické informácie, vložte výrobok do dopytového formulára. Navštívte najbližšie kúpeľňové štúdio Ptáček. Tovar nie je možné zakúpiť online.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Rozmer prívodov DN15
Rozteč stredov: 150 mm ± 12 mm

Farba: chróm

- keramická kartuša
- normálny prúd
- prietok: 22 l / min
- nastaviteľné obmedzenie teploty
- automatické spätné prepínanie zo sprchy na vaňový výtok
- spätný ventil, s odhlučnením
- vhodná pre prietokové ohrievače vody
- pripojenie v tvare S

QuickClean: Kto má rád čistenie? Náš vynález QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. Dávajte si pozor na kópie: Iba logo QuickClean ručí za pravú kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mieša u tejto sprchovej technológie vodu a vzduch, a vďaka tomu si môžete naplno užiť príjemné perlící AirPower po celom tele. Pretože vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaša využitie vody bude efektívnejšia.

Hansgrohe vytvára v kúpeľni voľný priestor a rozširuje ComfortZone: s osviežujúcim pohodlím umývadlových batérií radu Metris, Talis a Focus. Digitálne nástroje Vám pomôžu sa zorientovať.
* Uvedené ceny zahŕňajú 20% DPH a sú platné len pre predaj konečnému spotrebiteľovi pri platbe v hotovosti alebo prevodom pred dodávkou. Záručnú dobu stanovuje výrobca. Fotografie sú ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnému prevedeniu výrobku. Pri objednávaní výrobkov s iným farebným prevedením akým je biela farba, si prosím overte reálnosť farebného prevedenia u svojho predajcu, a to najmä u kúpeľňového nábytku a dizajnových radiátorov. Zmena ponuky a cien vyhradené.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.16 MB

 
 

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Certifikát PDF 1.13 MB
Návod k použití a údržbě PDF 187.26 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 1.16 MB